IV Niedziela Wielkanocna – 03.05.2020

 1. Z racji I niedzieli miesiąca Msze św. zakończymy dzisiaj Adoracją Najśw. Sakramentu. Dzisiaj także rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego. Pamiętajmy o tej intencji w naszych modlitwach i prośmy Jezusa Dobrego Pasterza, aby powołał nowych robotników do pracy w swojej winnicy.
 2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiamy codziennie o godz. 17.30.
 3. Przypominamy, że w naszym kościele może uczestniczyć w Mszach św. nadal ograniczona ilość osób. Dlatego prosimy, by do kościoła wchodzić głównym wejściem, a osoby pozostające na zewnątrz kościoła prosimy, by zachowały 2 – metrową odległość między sobą. Pozostających w domach zapraszamy do uczestnictwa w Mszach św. i nabożeństwach za pośrednictwem transmisji internetowej na naszej stronie parafialnej oraz za pośrednictwem telewizji kablowej „TELKA” na kanale TVK Info HD.
 4. Rodzina Radia Maryja serdecznie zaprasza w środę na comiesięczną Mszą św. o godz. 8.30 ofiarowaną w intencji Ojca Św., Ojczyzny, Kapłanów i Rodziny Radia Maryja.
 5. Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza w czwartek , na Adorację Najśw. Sakramentu o godz. 7.30 oraz na Mszę św. o godz. 8.30.
 6. Składamy serdeczne podziękowanie za składane ofiar czy to indywidualnie czy to przelewem na konto parafialne, przeznaczone na utrzymanie i funkcjonowanie naszej parafii. Bóg Zapłać !
 7. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
  śp. Jadwiga Przewłocka,
  śp. Janusz Perzanowski,
  śp. Leokadia Tybuchowska,
  śp. Jadwiga Kołodziejczyk.

Komentarze są wyłączone.