II Niedziela Wielkanocna – 16.04.2023

 1. Z racji Niedzieli Bożego Miłosierdzia, zapraszamy dzisiaj o godz. 15.00 na Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Ofiary z okazji Tygodnia Miłosierdzia możemy składać do skarbon znajdujących się tak w przedniej jak i w tylnej części kościoła. Bóg zapłać za składane przed ołtarzem skarbonki, do których w Wielkim Poście w domach wrzucaliśmy dobrowolne ofiary, a dzisiaj przynosimy je jako naszą Jałmużną Postną.
 2. W dniu dzisiejszym przypada także patronalne święto Caritas. Osoby zainteresowane działalnością tej organizacji charytatywnej zapraszamy na spotkanie do salki katechetycznej po Mszy Św. o godz. 10.00. Ponadto Parafialny Zespół Caritas po każdej Mszy Św. rozprowadza kremówki (po 7 zł/szt.), z których dochód będzie przeznaczony na pomoc osobom potrzebującym.
 3. Zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego, w środę po Mszy Św. wieczornej, w salce katechetycznej.
 4. W przyszłą sobotę po Mszy Św. wieczornej odbędzie się nabożeństwo do Św. Jana Pawła II. Przed Mszą Św. możemy składać kartki z wypisanymi intencjami, które polecimy Panu Bogu za wstawiennictwem Świętego Papieża.
 5. We wtorek 18 kwietnia po Mszy Św. wieczornej odbędzie się spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
 6. W środę 19 kwietnia o godz. 16.00. zapraszamy dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami do salki katechetycznej na przymiarkę strojów komunijnych.
 7. W piątek 21 kwietnia po Mszy Św. wieczornej odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
 8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest dostępna w zakrystii.
 9. W ostatnim czasie odeszli do wieczności:
  Śp. Wiesław Frankiewicz,
  Śp. Daniela Zawadzka,
  Śp. Agnieszka Jasińska,
  Śp. Leokadia Koperniak,
  Śp. Maria Pater,
  Śp. Janina Kurowska.

Komentarze są wyłączone.