Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 09.04.2023

  1. Dzisiaj w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego w naszym kościele Msze Św. są o godz. 6.00; 8.30; 10.00; 11.15; 12.30; i 18.00.
  2. Jutro, czyli w drugi dzień Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, Msze Św. będą odprawiane tak jak w każdą niedzielę. Naszą modlitwą i ofiarami składanymi w tym dniu na tacę wspieramy Wyższe Seminarium Duchowne i Papieski Fakultet Teologiczny we Wrocławiu.
  3. W piątek 14 kwietnia, z racji Oktawy Zmartwychwstania Pańskiego, nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od spożywania pokarmów mięsnych.
  4. Za tydzień będziemy przeżywać Niedzielę Miłosierdzia Bożego. W związku z tym o godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Natomiast przed głównym ołtarzem będziemy mogli złożyć tekturowe skarbonki, rozprowadzane przez Caritas na początku Wielkiego Postu, jako naszą Jałmużnę Postną.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszach Św. Parafialny Zespół Caritas będzie rozprowadzał kremówki.
  6. Zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego w środę po Mszy Św. wieczornej, w salce katechetycznej.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest dostępna w zakrystii.

Komentarze są wyłączone.