II Niedziela Adwentu – 07.12.2014

 1. Dzisiaj Mszę św. kończymy Adoracją Najśw. Sakramentu, a wychodząc z kościoła możemy swoimi ofiarami złożonymi do puszek, wesprzeć kościoły znajdujące się za wschodnią granicą.
 2. Po zakończonej Mszy św. można przy ołtarzu otrzymać od kapłanów pobłogosławione wcześniej opłatki, a składane przy tej okazji ofiary, przeznaczone są, na ogrzewanie naszego kościoła.
 3. W tym tygodniu przeżywać będziemy:
  Pon – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia N.M.P.
  Sob – Św. Łucji, dziewicy i męczennicy.
 4. W Uroczystość Niepokalanego Poczęcia N.M.P. Msze św. odprawione będą o godz. 6.30; 9.00; 17.00 i 18.30.
 5. Zapraszamy na Msze św. RORATNIE, które w tym tygodniu odprawiać będziemy od wtorku do soboty o godz. 17.00. Nie ma zatem w okresie adwentowym w dni powszednie, Mszy św. o godz. 18.30. Wyjątek stanowi jutrzejsza uroczystość oraz sobota, gdyż w sobotę o 18.30 odprawiamy Mszę św. jako mszę niedzielną.
 6. Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w środę o 16.45, a modlitwa koronką do Bożego Miłosierdzia w piątek o 16.45.
 7. Kolejne, comiesięczne spotkanie młodzieży naszego dekanatu, w ramach przygotowań do Światowych Dni Młodzieży, będzie miało miejsce w najbliższy piątek w Parafii Opatrzności Bożej we Wrocławiu – Nowym Dworze o godz. 19.30.
 8. Przedstawiciele Parafialnego Kręgu Biblijnego, działającego przy naszej parafii, proszą o przynoszenie i składanie do specjalnie przygotowanego z tyłu kościoła pudełka, zapisanych kartek okolicznościowych (imieninowe, urodzinowe, świąteczne, widokówki), małych obrazków ze świętymi oraz starych ilustrowanych kalendarzy.
 9. Pragniemy złożyć serdeczne podziękowanie wszystkim osobom, które dopomogły Św. Mikołajowi w dotarciu do naszej parafii. Słowa wdzięczności kierujemy również pod adresem P. Krzysztofa Grząbkowiaka i P. Ryszarda Łużniaka. Wszystkim składamy szczere Bóg Zapłać!

Komentarze są wyłączone.