Zesłanie Ducha Świętego – 9.06.2019

 1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, które w naszej parafii odprawiamy w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele o 17.30.
 2. Bardzo dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj – w II niedzielę miesiąca – na tacę, które przeznaczamy na bieżące inwestycje i prace w naszej parafii.
 3. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  Pon. – NMP Matkę Kościoła.
  Wt. – św. Barnabę, Apostoła.
  Czw. – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  Pt. – św. Michała Kozala, biskupa i męczennika.
 4. W czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo fatimskie.
 5. W przyszłą niedzielę przy wyjściu z kościoła będzie można wesprzeć Fundację „Studio Wschód” organizującą akcję „Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia”, która przeprowadza renowację polskich cmentarzy na Kresach Wschodnich.
 6. Zapraszamy dzieci na ogólnopolskie spotkanie na Jasnej Górze, aby podziękować Matce Bożej za miniony rok szkolny i prosić o szczęśliwe i radosne wakacje. Wyjazd 16 czerwca. Bliższe informacje można uzyskać po Mszy św. w zakrystii i w gablocie.
 7. W dniach 9– 23.02. 2020r. planujemy pielgrzymkę do Guadalupe w Meksyku. Bliższe informacje u ks. proboszcza.
 8. Wspólnota Emmanuel serdecznie zaprasza młodych w wieku od 16 do 30 lat na wspólny wyjazd do Częstochowy na Międzynarodowe Forum Młodych w dniach od 14 do19 lipca br. W programie codzienna msza św., adoracja, warsztaty, konferencje, wspólna zabawa oraz czas na rozwijanie i odkrywanie talentów. Wszystko w rodzinnej i przyjacielskiej atmosferze w duchowej stolicy Polski. Informacje o zapisach znajdują się na plakacie w gablocie parafialnej.
 9. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej jak „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Prasa dostępna jest w zakrystii.
 10. W tym tygodniu do wieczności odeszła:
  śp. Zofia Szwec.

Komentarze są wyłączone.