XXXIII Niedziela zwykła – 17.11.2019

 1. Witamy w naszej parafii Ojca Oblata, który dzisiaj głosi Słowo Boże, a po Mszach świętych można zakupić kalendarz – wspierając w ten sposób dzieła misyjne prowadzone przez Ojców Oblatów.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  Pon. – bł. Karolinę Kózkównę, dziewicę i męczennicę.
  Śr. – św. Rafała Kalinowskiego, kapłana.
  Czw. – Ofiarowanie NMP.
  Pt. – św. Cecylię, dziewicę i męczennicę.
 3. W tym tygodniu w środę kancelaria parafialna będzie nieczynna. Pozostałe dni i godziny otwarcia kancelarii bez zmian.
 4. W poniedziałek o godz. 18.30 w salce spotkanie kandydatów do bierzmowania.
 5. W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego w salce.
 6. W piątek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do św. Jana Pawła II. Przed Mszą św. możemy składać kartki z wypisanymi intencjami, które będziemy polecać Panu Bogu za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
 7. Przyszła niedziela to Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Ofiary złożone za tydzień na tacę, przeznaczone są w naszej diecezji, na budowę i rozbudowę kościołów. Za wszelkie ofiary, które składacie bardzo wam dziękujemy.
 8. Można jeszcze u księdza Krzysztofa zgłaszać osoby chętne, aby przyjąć do siebie w gościnę młodzież, która przyjedzie do Wrocławia na Europejskie Spotkanie Młodych organizowane przez Wspólnotę Braci z Taize.
 9. ODSK Piast przy ul. Rękodzielniczej, zaprasza na koncert z okazji 200 lecia urodzin Stanisława Moniuszki, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek 18 listopada o godz. 18.00. Wstęp jest wolny. Bliższe informacje na plakacie.
 10. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej jak „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Prasa dostępna jest w zakrystii.
 11. W minionym tygodniu do wieczności odeszli:
  śp. Piotr Garncarek,
  śp. Przemysław Pytlewski,
  śp. Stanisław Wróbel.

Komentarze są wyłączone.