XXXI Niedziela zwykła – 30.10.2016

 1. Jeszcze dzisiaj i jutro o godz. 17.15, mamy okazję uczestniczyć w kończących się już Nabożeństwach Różańcowych.
 2. W dniu jutrzejszym, będziemy mieli możliwość uczestniczyć w modlitewnym spotkaniu „III Noc Świętych”. Rozpoczęcie Nieszporami o godz. 19.00 w Parafii NMP Królowej Pokoju na Popowicach, a zakończenie w Parafii św. Jadwigi na Kozanowie. Prosimy o zabranie świec, by rozświetlić procesję, a dzieci zachęcamy, by przebrały się za ulubionego świętego. Szczegóły spotkania, dostępne są na plakacie w gablotce.
 3. We wtorek przeżywać będziemy Uroczystość Wszystkich Świętych. Przypominamy, że w tym dniu obowiązuje nas udział we Mszy św. Celebrację Uroczystości Wszystkich Świętych, rozpoczniemy Mszą św. już jutro o godz. 18.00. W Uroczystość Wszystkich Świętych, Msze św. w kościele będą odprawiane według porządku niedzielnego z Mszą św. o 18.00 włącznie. Nie będzie jednak w tym dniu Mszy św. o godz. 12.30.
  Na naszym cmentarzu parafialnym, Msza św. 1 listopada, odprawiona zostanie o godz. 14.00, a po Mszy św. procesja z modlitwą za zmarłych.
  2 listopada – w środę – we Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, Msze św. tak jak w dni powszednie, z tym, że Msza św. o godz. 18.00 będzie sprawowana jako Msza zbiorowa za zmarłych i można w zakrystii jeszcze zgłaszać swoich zmarłych których w tym dniu pragniemy otoczyć modlitwą.
  Zachęcamy, by w tych dniach ofiarować odpusty za zmarłych. Przypominamy, że od południa 1 listopada do północy 2 listopada, kto nawiedzi kościół, przyjmie Komunię św. pomodli się słowami: „Ojcze nasz”, „Wierzę w Boga” i odmówi modlitwę w intencji Ojca św. zyskuje odpust zupełny, natomiast ten kto od 2 do 8 listopada pobożnie nawiedzi cmentarz i pomodli się w intencji zmarłych, zyskuje odpust zupełny dla dusz w czyśćcu cierpiących. W pozostałe dni w roku odpust ten jest cząstkowy.
 4. Kartki wypominkowe, po wypełnieniu możemy wrzucać wraz z ofiarami
  do skarbon umieszczonych tak w tylnej jak i w przedniej części naszego kościoła. Bardzo prosimy, by wpisać także nazwę ulicy i numer domu,
  by można było modlitwy za zmarłych rozplanować według ulic, na poszczególne dni tygodnia.
 5. Od czwartku o godz. 17.15, rozpoczniemy modlitwy za zmarłych polecanych na kartkach wypominkowych. Plan na ten tydzień przedstawia się następująco:
  Czwartek – 03.11. – ul. Hutnicza i Lotnicza,
  Piątek – 04.11. – ul. Pilczycka i Rękodzielnicza,
  Sobota – 05.11. – ul. Kozanowska nr 73 – 93.
 6. W tym tygodniu przypadają: I – czwartek, I – piątek i I – sobota miesiąca. W tych dniach Adoracja Najśw. Sakramentu 7.30 -8.30.
  Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza w I – szy czwartek miesiąca, na Adorację Najśw. Sakramentu oraz na Mszę św. o godz. 8.30. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w salce.
  W czwartek zapraszamy całą Liturgiczną Służbę Ołtarza wraz z rodzicami na Mszę św. o godz. 18.00, a po Mszy św. na spotkanie w salce.
  Spotkanie kandydatów do bierzmowania w czwartek o godz. 18.30 w salce. Okazja do spowiedzi w pierwszy piątek miesiąca od godz. 8.00 do 8.30 i od 17.00-18.00. W sobotę kapłani odwiedzą chorych w domach z posługą sakramentalną.
 7. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
  śp. Anna Kalisz – Sołowińska,
  śp. Helena Szczerbowicz,
  śp. Helena Felchner,
  śp. Marian Domagała.

Komentarze są wyłączone.