XXVIII Niedziela zwykła – 11.10.2015

1. Przeżywamy dzisiaj po raz XV w Polsce, Dzień Papieski po hasłem: „Jan Paweł II – Papież Rodziny”. Od dzisiaj również Św. Jan Paweł II jest obecny wśród nas w relikwiach krwi, które są umieszczone w nowo wybudowanym ołtarzu. Dziękujemy Bożej Opatrzności za to, że mogliśmy dokonać takiego dzieła.
    Po Mszy św. mamy okazję wesprzeć swoją ofiarą Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  2. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe, które odprawiamy tak w dni powszednie jak i w niedziele o godz. 17.15.
  3. W tym tygodniu wspominamy:
    Wt – Bł. O. Honorata Koźmińskiego,
    Czw – Św. Teresę od Jezusa,
    Pt – Św. Jadwigę Śląską,
    Sob – Św. Ignacego Antiocheńskiego.
  4. We wtorek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie.
  5. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Misyjny, dlatego ofiary złożone na tacę przeznaczone zostaną na misje św. Będziemy również gościć O. Oblatów, którzy wygłoszą Słowo Boże, a po Mszy św. będą rozprowadzać kalendarze.
  6. Spotkanie dla rodziców dzieci I Komunijnych w poniedziałek o 18.30 w kościele.
  7. Wszystkich chętnych, pragnących uwielbiać Pana Boga swoim śpiewem, zapraszamy na próbę chóru parafialnego, w poniedziałek o godz. 18.30 w salce parafialnej.
  8. Spotkanie scholi parafialnej, w piątek o 18.30 w kościele.
  9. W najbliższą sobotę 17 października, o godz. 6.00 z Katedry Wrocławskiej, wyruszy piesza pielgrzymka do grobu Św. Jadwigi w Trzebnicy. Zachęcamy do udziału w tej pielgrzymce, pod przewodnictwem Ks. Adama, dlatego wszelkich szczegółowych informacji można zasięgnąć u Ks. Adama. Chętnych, którzy chcieliby powrócić do Wrocławia wspólnym transportem, prosimy o zgłaszanie się po Mszy św. jeszcze dzisiaj w zakrystii.
  10. Bóg Zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę, które z II niedzieli miesiąca, przeznaczmy na bieżące inwestycje w naszej parafii.
  11. Serdeczne Bóg Zapłać kierujemy w stronę Pani Teresy Skrok, Pani Janiny Płaszczyk i Pani Lilii Smolarek oraz Pana Rafała Śliwińskiego za wysprzątanie kościoła po malowaniu i pracach remontowych.
  12. Dzisiaj wychodząc z kościoła, możemy w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego, oddać swój głos na projekty dotyczące Pilczyc i Kozanowa.
  13. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
    śp. Jan Helak,
    śp. Wojciech Siadaczka,