XXVII Niedziela zwykła – 04.10.2015

 1. Z racji I niedzieli miesiąca, dzisiejszą Mszę św. kończymy Adoracją Najśw. Sakramentu.
 2. W tym tygodniu wspominamy:
  Pon – Św. Siostrę Faustynę Kowalską,
  Śr – Najświętszą Maryję Pannę Różańcową,
  Pt – Bł. Wincentego Kadłubka.
 3. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe, które odprawiamy tak w dni powszednie jak i w niedziele o godz. 17.15.
 4. Koło Przyjaciół Radia Maryja, zaprasza w środę na comiesięczne spotkanie. Msza św. o godz. 8.30, za Ojca Św., za Ojczyznę, kapłanów i dzieł powstałych przy „Radiu Maryja”, a po mszy spotkanie w salce parafialnej.
 5. Parafialny Zespół Caritas, składa serdeczne podziękowanie za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary na dożywianie dzieci w szkołach. Zebrano na ten cel 3.175 zł. Serdeczne Bóg Zapłać!
 6. Wszystkich chętnych, pragnących uwielbiać Pana Boga swoim śpiewem, zapraszamy na próbę chóru parafialnego, który wznawia swoja działalność. Spotkanie w poniedziałek o godz. 18.00 w salce parafialnej.
 7. Zapraszamy na kolejne spotkanie scholi parafialnej, w piątek o 18.30 w kościele, a chętnych chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami, prosimy o zgłaszanie się po Mszy św. do zakrystii u Ks. Marcina.
 8. W przyszłą niedzielę, jako II niedzielę miesiąca, ofiary złożone na tacę przeznaczamy na bieżące inwestycje w naszej parafii.
 9. W przyszłą niedzielę, pod hasłem „Jan Paweł II – Papież Rodziny”, będziemy po raz XV przeżywać Dzień Papieski. W tym dniu wychodząc z kościoła, będziemy mogli swoimi ofiarami złożonymi do puszek wesprzeć fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
 10. Za dwa tygodnie, w sobotę 17 października, o godz. 6.00 z Katedry Wrocławskiej, wyruszy piesza pielgrzymka do grobu Św. Jadwigi w Trzebnicy. Chętnych, którzy chcieliby powrócić do Wrocławia wspólnym transportem, prosimy o zgłaszanie się po Mszy św. w zakrystii, do soboty 10 października włącznie, celem zapisania się na autokar.
 11. Dzisiaj wychodząc z kościoła, możemy w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego, oddać swój głos na projekty dotyczące Pilczyc i Kozanowa.
 12. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Zbigniewa Łużniaka.

Komentarze są wyłączone.