XXVII Niedziela zwykła – 08.10.2017

 1. Przeżywamy dzisiaj XVII Dzień Papieski, pod hasłem: „Idźmy naprzód z nadzieją” . Z tej okazji wychodząc z kościoła swoimi darami pieniężnymi, możemy wesprzeć fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, której celem jest podnoszenie szans edukacyjnych młodzieży z małych miast i wsi. Dziękujemy również za ofiary złożone dzisiaj – w II niedzielę miesiąca – na tacę, które przeznaczamy na bieżące inwestycje w naszej parafii, tj. na dalsza zapłatę za wycinkę drzew na cmentarzu parafialnym.
 2. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe, które odprawiamy przez cały październik w niedzielę o godz. 17.15, a w dni powszednie o godz. 8.00 i 17.15. Każdy kto pobożnie odmawia różaniec może uzyskać odpust zupełny.
 3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  Pon. – bł. Wincentego Kadłubka, biskupa.
  Pt. – bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana.
 4. We wtorek o godz. 18.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania w salce.
 5. W piątek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na ostatnie już w tym roku Nabożeństwo Fatimskie.
 6. W sobotę o godz. 6.00 z Katedry Wrocławskiej, wyruszy piesza pielgrzymka do grobu św. Jadwigi w Trzebnicy. Zachęcamy do udziału w tej pielgrzymce.
 7. Również w sobotę o godz. 10.00 Franciszkanie Świeccy zapraszają wszystkich chętnych do udziału w warsztatach plastycznych prowadzonych przez utalentowaną naszą parafiankę p. Jadzię. Warsztaty odbędą się w salce parafialnej.
 8. W środę, 18 października zapraszamy na jednodniowy wyjazd do Torunia.
  W programie nawiedzenie sanktuarium pw. Maryi Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II. Wszelkie informacje i zapisy na wyjazd pod nr tel. 603 634 488.
 9. W naszej parafii trwa peregrynacja figury Matki Bożej Fatimskiej. Rodziny, które pragną zaprosić Matkę Bożą na 24 godziny do swojego domu, prosimy o zapisywanie się po Mszy św. w zakrystii.
 10. W przyszłą niedzielę po Mszach św. będzie można złożyć podpis pod obywatelskim projektem ustawodawczym „Zatrzymaj Aborcję”. Przy składaniu podpisu należy podać pesel.
 11. W minionym tygodniu do wieczności odszedł śp. Jan Skubisz.

Komentarze są wyłączone.