XXIX Niedziela zwykła – 16.10.2016

 1. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe, które odprawiamy codziennie o godz. 8.00 i 17.15.
 2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
  Pn – św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika,
  Wt. – św. Łukasza Ewangelistę,
  Śr. – Bł. Ks. Jerzego Popiełuszkę,
  Czw – św. Jana Kantego, kapłana,
  Pt – Bł. Jakuba Strzemię, kapłana,
  Sob – Św. Jana Pawła II, papieża.
 3. W poniedziałek o godz. 16.00, będzie odprawiona Msza św. w której uczestniczyć będą osoby z ośrodka dla niesłyszących i słabo słyszących z ul. Dworskiej.
 4. Ogłoszenia dla dzieci I-komunijnych i ich rodziców; spotkanie z firmą szyjącą stroje i zdjęcie miary odbędzie się w poniedziałek w/g nast. porządku; chłopcy o godz. 18.30, dziewczynki o 19.00. Spotkanie odbędzie się w salce w domu katechetycznym na parterze, prosimy przynieść 50 zł zaliczki za strój, a dzieci swoje dzienniczki z podpisami.
 5. W czwartek o godz. 18.45 spotkanie kandydatów do bierzmowania w salce.
 6. Po wakacyjnej przerwie zapraszamy dzieci na próbę scholi w piątek o godz. 16.30 w salce parafialnej, a na kanwie ŚDM i wezwania papieża by wstać z kanapy zapraszamy młodzież, studentów, osoby pracujące na adorację Najśw. Sakramentu w piątek o godz. 19.00 w kościele.
 7. W sobotę, z racji wspomnienia św. Jana Pawła II po Mszy św. wieczornej nabożeństwo z ucałowaniem relikwii Jego krwi. Przed Mszą św. będzie możliwość napisania na kartkach intencji, które odczytamy w czasie nabożeństwa i w których będziemy się modlić za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
 8. W przyszłą niedzielę pod hasłem „Ochrzczony to znaczy posłany”, będziemy przeżywać Światowy Dzień Misyjny. Z tej okazji, będziemy mieli możliwość wesprzeć swoimi ofiarami złożonymi do puszek misjonarzy i misjonarki.
 9. Również w przyszłą niedzielę w ramach akcji Caritas „Kromka chleba”, podczas Mszy św. o godz. 10.00, będziemy dziękować Panu Bogu za chleb powszedni, a piekarz Pan Jerzy Janyszek przedstawi krótka historię o tym jak powstaje chleb.
 10. Są już wyłożone kartki wypominkowe, które po wypełnieniu możemy wrzucać wraz z ofiarami do skarbon umieszczonych tak w tylnej jak i przedniej części kościoła. Bardzo prosimy, by wpisać także nazwę ulicy, by można było modlitwy za zmarłych rozplanować na poszczególne dni tygodnia według ulic.
 11. W tym tygodniu odeszły do wieczności:
  śp. Anna Lis,
  śp. Kazimiera Galińska.

Komentarze są wyłączone.