XXIV Niedziela zwykła – 11.09.2016

 1. Bóg Zapłać za ofiary złożone dzisiaj – w II niedzielę miesiąca – na tacę,
  które przeznaczamy na bieżące inwestycje w naszej parafii.
 2. W tym tygodniu wspominamy:
  Pon – Najświętszego Imienia Maryi,
  Wt – Św. Jana Chryzostoma,
  Śr – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego,
  Czw – Najświętszej Maryi Panny Bolesnej,
  Pt – Świętych Męczenników Korneliusza – papieża i Cypriana – biskupa.
 3. We wtorek po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy do udziału w Nabożeństwie Fatimskim, oraz na spotkanie Kręgu Biblijnego.
 4. Zapraszamy chłopców, którzy chcą zostać ministrantami o zgłaszanie się
  po Mszy Św. u ks. Marcina. Zapraszamy do tej wspólnoty również ojców, studentów i tych, którzy kiedyś służyli przy ołtarzu.
 5. Przypominamy, że spotkanie rodziców dzieci I-komunijnych odbędzie się 15 września (czwartek) o godz. 18.00, natomiast spotkanie z kandydatami do bierzmowania i ich rodzicami 18 września (niedziela) o godz. 19.00.
 6. Ponownie zapraszamy młodzież naszej parafii na wspólny wyjazd w sobotę 17 września, z okazji wspomnienia św. Stanisława Kostki, patrona młodzieży. W programie wejście na Ślężę, konferencja o. Kazimierza Tyberskiego, świadectwa Światowych Dni Młodzieży, koncert zespołu Bethel, Adoracja Najśw. Sakramentu i Msza Św. Wszelkie dodatkowe informacje i zapisy na wyjazd po Mszy Św. w zakrystii u księdza Marcina.
 7. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
  śp. Andrzej Balicki,
  śp. Tadeusz Chładziński,
  śp. Janina Karpowicz.

Komentarze są wyłączone.