XXIV Niedziela zwykła – 11.09.2016

1. Bóg Zapłać za ofiary złożone dzisiaj – w II niedzielę miesiąca – na tacę,
    które przeznaczamy na bieżące inwestycje w naszej parafii.
  2. W tym tygodniu wspominamy:
    Pon – Najświętszego Imienia Maryi,
    Wt – Św. Jana Chryzostoma,
    Śr – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego,
    Czw – Najświętszej Maryi Panny Bolesnej,
    Pt – Świętych Męczenników Korneliusza – papieża i Cypriana – biskupa.
  3. We wtorek po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy do udziału w Nabożeństwie Fatimskim, oraz na spotkanie Kręgu Biblijnego.
  4. Zapraszamy chłopców, którzy chcą zostać ministrantami o zgłaszanie się
    po Mszy Św. u ks. Marcina. Zapraszamy do tej wspólnoty również ojców, studentów i tych, którzy kiedyś służyli przy ołtarzu.
  5. Przypominamy, że spotkanie rodziców dzieci I-komunijnych odbędzie się 15 września (czwartek) o godz. 18.00, natomiast spotkanie z kandydatami do bierzmowania i ich rodzicami 18 września (niedziela) o godz. 19.00.
  6. Ponownie zapraszamy młodzież naszej parafii na wspólny wyjazd w sobotę 17 września, z okazji wspomnienia św. Stanisława Kostki, patrona młodzieży. W programie wejście na Ślężę, konferencja o. Kazimierza Tyberskiego, świadectwa Światowych Dni Młodzieży, koncert zespołu Bethel, Adoracja Najśw. Sakramentu i Msza Św. Wszelkie dodatkowe informacje i zapisy na wyjazd po Mszy Św. w zakrystii u księdza Marcina.
  7. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
    śp. Andrzej Balicki,
    śp. Tadeusz Chładziński,