XXIII Niedziela zwykła – 04.09.2016

 1. Z racji I niedzieli miesiąca, Mszę św. kończymy dzisiaj Adoracją Najśw. Sakramentu, a po Mszy św. wolontariusze z Towarzystwa Pomocy Św. Brata Alberta, będą rozdawać ulotki z prośbą o wsparcie schronisk dla osób bezdomnych.
 2. W tym tygodniu w czwartek przypada święto Narodzenia NMP.
 3. We wtorek po Mszy św. o godz. 18.00, zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego.
 4. Rodzina Radia Maryja serdecznie zaprasza na comiesięczne spotkanie formacyjne, które rozpocznie się w środę Mszą św. o godz. 8.30 ofiarowaną w intencji Ojca Św., Ojczyzny, Kapłanów i Rodziny Radia Maryja. Po Mszy św. spotkanie w salce parafialnej.
 5. Zapraszamy chłopców, którzy chcą zostać ministrantami o zgłaszanie się po Mszy Św. u ks. Marcina. Zapraszamy do tej wspólnoty również ojców, studentów i tych, którzy kiedyś służyli przy ołtarzu.
 6. Już dzisiaj informujemy, że spotkanie rodziców dzieci I-komunijnych odbędzie się 15 września (czwartek) o godz. 18.00, natomiast spotkanie z kandydatami do bierzmowania i ich rodzicami 18 września (niedziela) o godz. 19.00.
 7. Zapraszamy młodzież naszej parafii na wspólny wyjazd w sobotę 17 września, z okazji wspomnienia św. Stanisława Kostki, patrona młodzieży. W programie wejście na Ślężę, konferencja o. Kazimierza Tyberskiego, świadectwa Światowych Dni Młodzieży, koncert zespołu Bethel, Adoracja Najśw. Sakramentu i Msza Św. Wszelkie dodatkowe informacje i zapisy na wyjazd po Mszy Św. w zakrystii u księdza Marcina.
 8. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 11.15 będzie miało miejsce poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych.
 9. Serdecznie dziękujemy Pani Jadwidze Petlic z ul. Pilczyckiej za zaprojektowanie i wykonanie plansz, które zawisły na rusztowaniu, a zostały wykonane z obrazków, które Państwo swego czasu ofiarowaliście na cele parafii.
 10. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
  śp. Alina Kulejewska,
  śp. Władysława Dobak – Dryjewska.

Komentarze są wyłączone.