XXIII Niedziela zwykła – 06.09.2020

  1. Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca, Mszę św. kończymy Adoracją Najśw. Sakramentu, a po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie rodziców i kandydatów do bierzmowania, którzy w poprzednim roku szkolno – katechetycznym przygotowywali się do przyjęcia tego sakramentu, a teraz 28 września przyjmą ten sakrament.
  2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
    Wt. – Święto Narodzenia NMP.
    Sob. – Najświętsze Imię Maryi.
  3. We wtorek o godz. 18.30 w kościele, odbędzie się spotkanie dla rodziców i dzieci, które 20 września br. przystąpią do I Komunii św.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej, z racji 13 – go dnia miesiąca, zapraszamy na kolejne Nabożeństwo Fatimskie.
  5. Przypominamy, że nadal trwa epidemia koronawirusa i mamy obowiązek będąc w kościele zakrywać usta i nos. Przypominamy także, że w naszej świątyni osoby, które przyjmują Komunię św. na rękę podchodzą w pierwszej kolejności z lewej strony kościoła przed chrzcielnicą, a pozostali wierni w sposób tradycyjny przy balaskach.
  6. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej jak „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Prasa dostępna jest w zakrystii.

Komentarze są wyłączone.