XVIII Niedziela zwykła – 02.08.2015

 1. Dzisiaj Mszę św. z racji I niedzieli miesiąca zakończymy Adoracją Najświętszego Sakramentu.
 2. W tym tygodniu wspominamy:
  Wt – Św. Jana Marii Vianneya,
  Czw – Święto Przemienienia Pańskiego,
  Pt – Bł. Edmunda Bojanowskiego,
  Sob – Św. Dominika.
 3. W najbliższą środę 5 sierpnia Rodzina Radia Maryja zaprasza na comiesięczne spotkanie. O godz. 8.30 Msza św. w intencji Ojczyzny, Ojca św., kapłanów i Rodziny Radia Maryja, a po Mszy św. spotkanie w salce parafialnej. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków Radia Maryja.
 4. W tym tygodniu przypada również I – czwartek i I – piątek miesiąca.
 5. W I – czwartek Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza na Adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 8.00 oraz na Mszę św. o godz. 8.30. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w salce katechetycznej.
 6. Okazja do spowiedzi św. w dni powszednie  pół godziny przed Mszą św., a w najbliższy  piątek  również  8.00 – 8.30  i  17.00 – 18.00. W piątek w trakcie trwania spowiedzi od 17.00 – 18.00, będzie okazja do indywidualnej Adoracji Najświętszego Sakramentu.
 7. Osoby, które zapisały się do duchowego uczestnictwa w Pieszej Pielgrzymce Wrocławskiej na Jasną Górę, zapraszamy  po Mszy św. do zakrystii, celem odebrania materiałów pielgrzymkowych.
 8. Ośrodek Działań Społeczno-Kulturalnych „Piast”, organizuje półkolonię w dniach 24 – 28 sierpnia br. Zapisy od poniedziałku do czwartku, w godz. 18.00 – 20.00 w biurze Ośrodka. Więcej informacji na plakacie w gablotce parafialnej.
 9. W tym tygodniu odszedł do wieczności śp. Czesław Tyniec.

Komentarze są wyłączone.