XVIII Niedziela zwykła – 02.08.2015

1. Dzisiaj Mszę św. z racji I niedzieli miesiąca zakończymy Adoracją Najświętszego Sakramentu.
  2. W tym tygodniu wspominamy:
    Wt – Św. Jana Marii Vianneya,
    Czw – Święto Przemienienia Pańskiego,
    Pt – Bł. Edmunda Bojanowskiego,
    Sob – Św. Dominika.
  3. W najbliższą środę 5 sierpnia Rodzina Radia Maryja zaprasza na comiesięczne spotkanie. O godz. 8.30 Msza św. w intencji Ojczyzny, Ojca św., kapłanów i Rodziny Radia Maryja, a po Mszy św. spotkanie w salce parafialnej. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków Radia Maryja.
  4. W tym tygodniu przypada również I – czwartek i I – piątek miesiąca.
  5. W I – czwartek Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza na Adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 8.00 oraz na Mszę św. o godz. 8.30. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w salce katechetycznej.
  6. Okazja do spowiedzi św. w dni powszednie  pół godziny przed Mszą św., a w najbliższy  piątek  również  8.00 – 8.30  i  17.00 – 18.00. W piątek w trakcie trwania spowiedzi od 17.00 – 18.00, będzie okazja do indywidualnej Adoracji Najświętszego Sakramentu.
  7. Osoby, które zapisały się do duchowego uczestnictwa w Pieszej Pielgrzymce Wrocławskiej na Jasną Górę, zapraszamy  po Mszy św. do zakrystii, celem odebrania materiałów pielgrzymkowych.
  8. Ośrodek Działań Społeczno-Kulturalnych „Piast”, organizuje półkolonię w dniach 24 – 28 sierpnia br. Zapisy od poniedziałku do czwartku, w godz. 18.00 – 20.00 w biurze Ośrodka. Więcej informacji na plakacie w gablotce parafialnej.
  9. W tym tygodniu odszedł do wieczności śp. Czesław Tyniec.