XVII Niedziela zwykła – 24.07.2016

 1. Zapraszamy dzisiaj wszystkich naszych parafian: dzieci, młodzież i starszych na festyn, który wraz z gośćmi z Hiszpanii przeżywać będziemy na terenie kortów tenisowych przy ul. Lotniczej. Początek festynu o godz. 13.00.
 2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
  pn – św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa – patrona kierowców,
  wt – św. Joachima i Anny – rodziców NMP,
  pt – św. Marty.
 3. Jutro z racji wspomnienia św. Krzysztofa po Mszach św. o 8.30 i 18.00 dokonamy błogosławieństwa kierowców i ich pojazdów. Ofiary złożone jutro na tacę zostaną przeznaczone dla misjonarzy, by wspomóc ich w zakupie środków transportu. W naszej modlitwie pamiętajmy także o p. Krzysztofie – naszym organiście, który jutro obchodzi swoje imieniny.
 4. Zapraszamy do udziału 36 Pieszej Pielgrzymce Wrocławskiej na Jasną Górę. Pielgrzymka wyruszy z Katedry Wrocławskiej we wtorek 2 sierpnia o godz. 6.00, a zakończy Mszą św. na wałach Jasnogórskich w środę 10 sierpnia o godz. 11.00. Szczegółowe informacje dostępne są w gablocie parafialnej.
  Chętni, którzy pragną wyruszyć na pielgrzymkowy szlak, mogą zapisywać się w naszej parafii do końca lipca po Mszy św. w zakrystii. Zachęcamy również te osoby, które nie mogą z różnych powodów, wziąć fizycznie udział w pielgrzymce, by duchowo włączyły się w pielgrzymowanie i także zgłosiły się do zakrystii, celem zapisania się na listę duchowych uczestników.
 5. W tym tygodniu odeszła do wieczności śp. Anna Krasowska.

Komentarze są wyłączone.