XVI Niedziela zwykła – 17.07.2022

1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
    Pon. – Św. Szymona z Lipnicy, kapłana.
    Śr. – Bł. Czesława, kapłana, patrona naszego miasta i Archidiecezji Wrocławskiej.
    Pt – Św. Marię Magdalenę.
  2. W piątek 22 lipca, po wieczornej Mszy Św. zapraszamy na nabożeństwo do
    Św. Jana Pawła II. Przed Mszą Św. możemy składać kartki z wypisanymi intencjami, które będziemy polecać Panu Bogu za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II.
  3. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu nie ma w niedzielę Mszy Św. o godz. 12.30, a w dni powszednie nie ma Mszy Św. o godz. 7.00 rano.
  4. W okresie wakacyjnym zachęcamy do korzystania z Sakramentu Pokuty
    w dni powszednie pół godziny przed Mszą Św., gdyż ze względów organizacyjnych nie zawsze będzie możliwość spowiedzi podczas niedzielnych Mszy Św.
  5. Bardzo serdecznie dziękujemy tym rodzicom Liturgicznej Służby Ołtarza, którzy z wielkim zaangażowaniem i poświęceniem, z własnej inicjatywy, przeprowadzili remont zakrystii dla ministrantów. Bóg zapłać !
  6. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej, która jest dostępna
    w zakrystii.
  7. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
    Śp. Zbigniew Gaj,
    Śp. Stanisław Jaremko,