XV Niedziela zwykła – 16.07.2017

 1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  Wt – św. Szymona z Lipnicy, kapłana,
  Czw – bł. Czesława, kapłana, patrona naszego miasta i Archidiecezji Wrocławskiej,
  Sob – św. Marię Magdalenę.
 2. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu, Msze św. w dni powszednie odprawiamy
  o 8.30 i o 18.00. W niedziele Msze św. bez zmian, zaś kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu będzie czynna we wtorek i czwartek 16.30 – 17.30, a w sobotę 9.00 – 9.30.
 3. W okresie wakacyjnym zachęcamy do korzystania z Sakramentu Pokuty w dni powszednie pół godziny przed Mszą św., gdyż ze względów organizacyjnych nie zawsze będzie możliwość spowiedzi podczas niedzielnych Mszy św.
 4. W sobotę – 22 lipca, po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do św. Jana Pawła II. Przed Mszą św. możemy składać kartki z wypisanymi intencjami, które będziemy polecać Panu Bogu za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
 5. Zapraszamy do udziału 37 Pieszej Pielgrzymce Wrocławskiej na Jasną Górę. Pielgrzymka wyruszy z Katedry Wrocławskiej 2 sierpnia o godz. 6.00, a zakończy Mszą św. na wałach Jasnogórskich 10 sierpnia o godz. 11.00. Szczegółowe informacje dostępne są w gablocie parafialnej.
  Chętni, którzy pragną wyruszyć na pielgrzymkowy szlak, mogą zapisywać się w naszej parafii do końca lipca po Mszy św. w zakrystii, a od 30 lipca do 1.08 także w Biurze Pielgrzymkowym w Duszpasterstwie Akademickim Wawrzyny przy ul. Bujwida 51 we Wrocławiu.
  Zachęcamy również te osoby, które nie mogą z różnych powodów, wziąć fizycznie udział w pielgrzymce, by duchowo włączyły się w pielgrzymowanie i także zgłosiły się do zakrystii, celem zapisania się na listę duchowych uczestników.
 6. W tym tygodniu do wieczności odeszła śp. Halina Kowalska.

Komentarze są wyłączone.