XV Niedziela zwykła – 10.07.2016

1. Bóg Zapłać za ofiary złożone dzisiaj – w II niedzielę miesiąca – na tacę,
    które przeznaczamy na bieżące inwestycje w naszej parafii.
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
    pn – św. Benedykta opata, patrona Europy
    wt – św. Brunona z Kwerfurtu, bpa i m.
    śr – św. Pustelników – Andrzeja Świerada i Benedykta
    pt – św. Bonawentury, bpa i dK.
    sob – Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel – M.B. Szkaplerznej.
  3. W środę z racji 13 dnia miesiąca lipca, po Mszy św. wieczornej Nabożeństwo Fatimskie.
  4. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu, Msze św. w dni powszednie odprawiane są o 8.30 i o 18.00. W niedziele Msze św. bez zmian.
    Okazja do spowiedzi św. w dni powszednie pół godziny przed Mszą św.
  5. Kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu czynna jest we wtorek i czwartek 16.30 – 17.30, a w sobotę 9.00 – 9.30.
  6. Wielkimi krokami zbliżają się ŚDM. 20 lipca przywitamy w naszej parafii grupę 130 osób z Hiszpanii. Będą przebywać wśród nas do 26 lipca. Zachęcamy do włączenia się w przebieg tych dni, a o szczegóły można pytać ks. Adama.
    W zakrystii są do odebrania bilety na koncert, który odbędzie się w sobotę
    23 lipca, a już dziś zapraszamy wszystkich naszych parafian na festyn, który wraz z gośćmi z Hiszpanii zorganizujemy w niedziele 24 lipca na terenie kortów tenisowych przy ul. Lotniczej.
  7. W tym tygodniu do wieczności odszedł śp. Adam Sagan.