XIX Niedziela zwykła – 12.08.2018

1. Bardzo dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacę, które jak zawsze w drugą niedzielę miesiąca przeznaczamy na bieżące inwestycje w naszej parafii.
  2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
    Wt. – św. Maksymiliana Marię Kolbego, kapłana i męczennika,
    Śr. – uroczystość Wniebowzięcia NMP,
    Pt – św. Jacka, kapłana.
  3. Jutro po Mszy św. wieczornej, zapraszamy na kolejne Nabożeństwo Fatimskie.
  4. W środę, w Uroczystość Wniebowzięcia NMP Msze św. w naszej parafii będą odprawiane o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.15 i 18.00. Na każdej Mszy św. dokonamy poświecenia ziół i wianków, a ofiary złożone w ten dzień na tacę, przeznaczone będą na budowę i remonty kościołów w Archidiecezji Wrocławskiej.
    Przypominamy także, że jest to Uroczystość nakazana, a więc obowiązuje nas uczestnictwo we Mszy św.
  5. W piątek swoje patronalne święto będzie obchodził ks. Proboszcz. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 8.30 podczas której modlić się będziemy w intencji Drogiego nam Solenizanta.
  6. Franciszkański Zakon Świeckich zaprasza na 3 dniową pielgrzymkę autokarową, szlakiem Sanktuariów Maryjnych i św. Jana Pawła II, w dniach 14 – 16 września br. Koszt wyjazdu wynosi 350 zł.
    Szczegółowe informacje i zapisy pod nr. tel. 605 082 545.
  7. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej jak „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Prasa dostępna jest w zakrystii.
  8. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
    śp. Andrzej Mazurowski,
    śp. Zofia Romaniak,