XIX Niedziela zwykła – 06.08.2016

 1. Z racji I niedzieli miesiąca, Mszę św. zakończymy dzisiaj Adoracją Najśw. Sakramentu.
 2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
  Pon. – Św. Dominika.
  Wt. – Św. Teresy Benedykty od Krzyża, (Edyty Stein).
  Śr. – Św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.
  Czw. – Św. Klary.
  Sob. –  Po mszy św. o godzinie 18.00 Nabożeństwo Fatimskie.
 3. Jak już informowaliśmy tydzień temu, w czwartek 11 sierpnia przybędzie do naszej parafii Mary Wagner – kanadyjska obrończyni życia dzieci nienarodzonych, która spędziła łącznie 6 lat w więzieniach za przebywanie z białą różą w klinikach aborcyjnych, gdzie modliła się w intencji kobiet chcących dokonać aborcji.
  Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.00. Po Mszy św. spotkanie w kościele, świadectwo Mary Wagner i możliwość zadawania pytań.
 4. W przyszłą niedzielę, wychodząc z kościoła, będziemy mieli możliwość ofiarami złożonymi do puszek, wesprzeć działalność misyjną naszego parafianina Ks. Mariana Szatkowskiego posługującego w Togo. Ks. Marian podzieli się również refleksjami ze swojej pracy misyjnej.
 5. W tym tygodniu odeszli do wieczności śp. :
  śp. Stanisława Mężyk,
  śp. Henryk Szwabowicz,
  śp. Barbara Kuppa.

Komentarze są wyłączone.