XIV Niedziela zwykła – 09.07.2017

1. Bardzo dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacę, które jak zawsze w drugą niedzielę miesiąca przeznaczamy na bieżące inwestycje w naszej parafii.
  2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
    Wt – św. Benedykta, opata, Patrona Europy,
    Śr – św. Brunona z Kwerfurtu, biskupa i męczennika,
    Czw – św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta,
    Sob – św. Bonawentury, biskupa i Doktora Kościoła.
  3. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu, Msze św. w dni powszednie odprawiamy
    o 8.30 i o 18.00. W niedziele Msze św. bez zmian, zaś kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu będzie czynna we wtorek i czwartek 16.30 – 17.30, a w sobotę 9.00 – 9.30.
  4. W okresie wakacyjnym zachęcamy do korzystania z Sakramentu Pokuty w dni powszednie pół godziny przed Mszą św., gdyż ze względów organizacyjnych nie zawsze będzie możliwość spowiedzi podczas niedzielnych Mszy św.
  5. W czwartek po Mszy św. wieczornej, zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie.
  6. W piątek, 14 lipca będzie również Msza św. o godz. 21.00 dla pielgrzymów udających się do Fatimy. Prosimy o modlitwę w intencji pielgrzymujących o bezpieczną podróż. Istnieje również możliwość złożenia na ręce Ks. Proboszcza lub pozostawienia w zakrystii wypisanych na kartkach intencji, które będą omadlane podczas pielgrzymowania.
  7. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
    śp. Józef Hołówko,
    śp. Bolesława Wachacka,