XIII Niedziela zwykła – 02.07.2017

 1. Z racji I niedzieli miesiąca, Mszę św. kończymy dzisiaj Adoracją Najśw. Sakramentu.
 2. Również dzisiaj, podczas Mszy św. o godz. 12.30, przeżywać będziemy Uroczystość Prymicyjną naszego parafianina O. Szczepana Urbaniaka – Jezuity. Pamiętajmy w naszych modlitwach o kapłanach wyświęconych w tym roku a szczególnie o O. Szczepanie.
 3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  Pon. – św. Tomasza, Apostoła.
  Czw. – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.
  Sob .– św. Jana z Dukli, kapłana.
 4. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu, Msze św. w dni powszednie odprawiamy
  o 8.30 i o 18.00. W niedziele Msze św. bez zmian, zaś kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu będzie czynna we wtorek i czwartek 16.30 – 17.30, a w sobotę 9.00 – 9.30.
 5. W okresie wakacyjnym zachęcamy do korzystania z Sakramentu Pokuty w dni powszednie pół godziny przed Mszą św., gdyż ze względów organizacyjnych nie zawsze będzie możliwość spowiedzi podczas niedzielnych Mszy św.
 6. Rodzina Radia Maryja serdecznie zaprasza na comiesięczne spotkanie formacyjne, które rozpocznie się w środę Mszą św. o godz. 8.30 ofiarowaną w intencji Ojca św., Ojczyzny, Kapłanów i Rodziny Radia Maryja. Po Mszy św. spotkanie w salce parafialnej.
 7. W tym tygodniu przypadają I – czwartek i I – piątek miesiąca. W te dni Adoracja Najśw. Sakramentu od 8.00 do 8.30. W piątek okazja do spowiedzi od 8.00 do 8.30 i od 17.00 do 18.00.
 8. Wspólnota Krwi Chrystusa, zaprasza w I – czwartek m-ca na Adorację Najśw. Sakramentu od 8.00 oraz Mszę św. o godz. 8.30. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w salce parafialnej.
 9. W tym tygodniu do wieczności odszedł: śp. Lucjan Paprzycki.

Komentarze są wyłączone.