XII Niedziela zwykła – 19.06.2016

 1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa, tak w niedziele jak i w dni powszednie o godz. 17.30.
 2. W tym tygodniu wspominamy:
  Wt – Św. Alojzego Gonzagę.
  Pt – Narodzenie Świętego Jana Chrzciciela.
 3. W najbliższą środę podczas Mszy św. o godz. 18.00, młodzież naszej parafii przystąpi do Sakramentu Bierzmowania, którego udzieli J.E. Ks. Biskup Jacek Kiciński. Otoczmy kandydatów do bierzmowania naszą modlitwą.
  W związku z Uroczystością Bierzmowania, Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy zostanie odprawiona o godz. 8.30, a po Mszy św. o 8.30, Nowenna do Św. Jana Pawła II.
  Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na próby liturgiczne w kościele w poniedziałek i we wtorek o godz. 18.45.
 4. W czwartek zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 dzieci i młodzież wraz z rodzicami, by podziękować Panu Bogu za kolejny rok nauki. Wcześniej od godz. 17.00, będzie okazja do spowiedzi św.
 5. Również w czwartek podczas Mszy św. o godz. 18.00, w Wigilię Uroczystości narodzenia Św. Jana Chrzciciela, naszą pamięcią modlitewną otoczymy Ks. Jana z racji Jego imienin. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 6. W piątek natomiast, podczas Mszy św. o godz. 8.30, dziękować będą za kończący się rok szkolny uczniowie i grono pedagogiczne z Dolnośląskiego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 12 dla Niesłyszących i Słabosłyszących.
 7. W dniu dzisiejszym podczas Mszy św. o godz. 8.30; 10.00; i 11.15; gościmy zespoły kresowe „Chabry” z Grodna i „Wierzbica” z Mińska na Białorusi. Po Mszach św. będzie można wysłuchać jeszcze kilka utworów w ich wykonaniu i złożyć ofiarę na ich potrzeby.
 8. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
  śp. Tadeusz Szostak,
  śp. Andrzej Kamiński,
  śp. Andrzej Gontarz.

Komentarze są wyłączone.