XI Niedziela zwykła – 12.06.2016

 1. Dzisiaj wychodząc z kościoła, mamy okazję, by złożyć swój podpis pod projektem znowelizowania ustawy o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży. Oprócz imienia i nazwiska należy podać adres zamieszkania i numer ewidencyjny pesel.
 2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa, tak w niedziele jak i w dni powszednie o godz. 17.30.
 3. W tym tygodniu wspominamy:
  Pn – Św. Antoniego z Padwy,
  Wt. – Bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika,
  Śr. – Bł. Jolanty, zakonnicy,
  Pt – Św. Brata Alberta Chmielowskiego.
 4. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie.
 5. Zapraszamy na spotkanie kandydatów do bierzmowania we wtorek i czwartek o godz. 18.45. Obecność obowiązkowa. Natomiast w sobotę o 17.00, okazja do spowiedzi dla kandydatów do bierzmowania i wszystkich związanych z tą uroczystością.
 6. Potrzebujemy jeszcze 18 miejsc noclegowych dla młodzieży z Hiszpanii na Światowe Dni Młodzieży. Jeśli ktoś chciałby przyjąć młodzież na nocleg, to prosimy o kontakt po Mszy św. w zakrystii.
 7. Dyrekcja katolickiego Liceum Ogólnokształcącego i Publicznego Gimnazjum katolickiego im. N.M.P. Pośredniczki Łask, znajdującego się we Wrocławiu przy ul. Szkockiej 64, zaprasza na Uroczystości Jubileuszowe XX-lecia Liceum i XV-lecia Gimnazjum, Absolwentów, Kandydatów i wszystkich sympatyków obu szkół. Uroczystości rozpoczną się Mszą św. w piątek 17 czerwca 2016 r. o godz.10.00 w Kościele M.B. Nieustającej Pomocy przy ul Szkockiej 35, pod przewodnictwem Ks. Abp Józefa Kupnego.
 8. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 8.30; 10.00; i 11.15; będziemy gościć zespoły kresowe „Chabry” z Grodna i „Wierzbica” z Mińska na Białorusi. Po Mszach św. będzie można wysłuchać jeszcze kilka utworów w ich wykonaniu i złożyć ofiarę na ich potrzeby.
 9. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:
  śp. Apolonia Jamka,
  śp. Jan Chruściel.

Komentarze są wyłączone.