XI Niedziela zwykła – 17.06.2018

 1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa, które w naszej parafii odprawiamy w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę o godz. 17.30.
 2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  Wt. – św. Romualda, opata,
  Czw. – św. Alojzego Gonzagę, zakonnika.
 3. W czwartek zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 dzieci i młodzież wraz z rodzicami, by podziękować Panu Bogu za kolejny rok nauki. Wcześniej od godz. 17.30, będzie okazja do spowiedzi św.
 4. W piątek podczas Mszy św. o godz. 8.30, dziękować będą za kończący się rok szkolny uczniowie i grono pedagogiczne z Dolnośląskiego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 12 dla Niesłyszących i Słabosłyszących przy ul. Dworskiej.
 5. Również w piątek – z racji 22 dnia miesiąca, po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do św. Jana Pawła II. Przed Mszą św. możemy składać kartki z wypisanymi intencjami, które będziemy polecać Panu Bogu za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
 6. W sobotę przypada Dzień Ojca. W tym dniu w modlitwie pamiętajmy o naszych tatach, prosząc Pana Boga, aby żyjącym błogosławił, a zmarłych przyjął do społeczności świętych.
 7. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, głównego patrona Archidiecezji Wrocławskiej.
 8. Liceum Ogólnokształcące nr 6, przy ulicy Hutniczej we Wrocławiu, obchodzi w tym roku Jubileusz 70 – lecia istnienia. Główne uroczystości odbędą się w dniach 25 i 26 października br. Dyrekcja szkoły zaprasza absolwentów do wzięcia udziału w tych uroczystościach. Formularze uczestnictwa w spotkaniu w szkole oraz balu można pobierać ze strony internetowej szkoły lub w sekretariacie.
 9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej jak „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Prasa dostępna jest w zakrystii.
 10. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu nie będzie w niedzielę Mszy św. o godz. 12.30, a w tygodniu nie będzie Mszy św. o godz. 7.00 rano. Przypominamy również, że 8 lipca podczas Mszy św. o godz. 18.00 modlić się z nami będą goście z Wybrzeża Kości Słoniowej, grupa ewangelizacyjną „Claret Gospel”. Już dzisiaj zapraszamy na to niezwykłe spotkanie.
 11. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
  śp. Irena Osipowicz,
  śp. Jan Gręda,
  śp. Jan Karsznia,
  śp. Feliks Królikiewicz,
  śp. Regina Smoleń.

Komentarze są wyłączone.