X Niedziela zwykła – 10.06.2018

1. Bardzo dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacę, które jak zawsze w drugą niedzielę miesiąca przeznaczamy na bieżące inwestycje w naszej parafii.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa, które w naszej parafii odprawiamy w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę o godz.17.30.
  3. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
    Pon. – św. Barnabę, Apostoła,
    Śr. – św. Antoniego z Padwy, kapłana i Doktora Kościoła,
    Czw. – bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.4. W środę po wieczornej Mszy św. zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie.
  4. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej jak „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Prasa dostępna jest w zakrystii.
  5. Informujemy, że w lipcu i sierpniu nie będzie w niedzielę Mszy św. o godz. 12.30, a w tygodniu nie będzie Mszy św. o godz. 7.00 rano. Informujemy również, że 8 lipca podczas Mszy św. o godz. 18.00 modlić się z nami będą goście z Wybrzeża Kości Słoniowej, grupę ewangelizacyjną „Claret Gospel”. Już dzisiaj zapraszamy na to niezwykłe spotkanie.
  6. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
    śp. Eugenia Majsiak,
    śp. Mieczysław Paluch,
    śp. Barbara Ogińska – Iwańczuk.