X Niedziela zwykła – 07.06.2015

1. Dzisiaj Mszę św. z racji I Niedzieli miesiąca kończymy Adoracją Najśw. Sakramentu.
  2. W Ogólnopolskim Dniu Dziękczynienia, wychodząc dzisiaj z kościoła, możemy złożyć ofiarę na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, które odprawiamy po Mszy św. wieczornej, a w tym tygodniu do czwartku włącznie, połączone są z Oktawą Bożego Ciała. W trakcie trwania oktawy zapraszamy  dziewczynki do sypania kwiatków, a w czwartek na zakończenie poświęcone zostaną wianki.
  4. W tym tygodniu wspominamy:
    Pn – Św. Jadwigi Królowej,
    Śr – Bł. Bogumiła, biskupa,
    Czw – Św. Barnaby, Apostoła,
    Pt – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa,
    Sob. – Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny.
  5. Osoby, który wyraziły chęć wyjazdu na pielgrzymkę do Medjugorie, Albanii i Czarnogóry prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 800 zł do końca czerwca br. Wpłaty przyjmuje ks. Adam. Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc – zachęcamy do wspólnego pielgrzymowania.
  6. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
    śp. Władysława Strzyż,
    śp. Stanisława Aleksiejczyk,