X Niedziela zwykła – 05.06.2016

 1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa, tak w niedziele jak i w dni powszednie o godz. 17.30.
 2. W tym tygodniu wspominamy:
  Śr – Św. Jadwigi Królowej,
  Pt – Bł. Bogumiła, biskupa,
  Sob – Św. Barnaby, Apostoła.
 3. W przyszłą niedzielę, wychodząc z kościoła, będziemy mogli złożyć swój podpis pod projektem znowelizowania ustawy o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży. Oprócz imienia i nazwiska trzeba będzie podać adres zamieszkania i numer ewidencyjny pesel.
 4. Zapraszamy na spotkanie informacyjne osoby, które zadeklarowały chęć przyjęcia młodzieży do swoich mieszkań w ramach Światowych Dni Młodzieży. Spotkanie odbędzie się w czwartek 9 czerwca o godz. 19.00 na placu przy kościele.
 5. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:
  śp. Remigiusz Olek,
  śp. Alfred Gawdzik,
  śp. Rafał Lubarski.

Komentarze są wyłączone.