Wielkanoc – 21.04.2019

 1. Jutro drugi dzień świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Msze święte będą odprawiane tak jak w każdą niedzielę. Naszą modlitwą i ofiarami składanymi w dniu jutrzejszym na tacę, wspieramy Wyższe Seminarium Duchowne i Papieski Fakultet Teologiczny we Wrocławiu.
 2. Jutro – z racji 22 dnia miesiąca, po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do św. Jana Pawła II. Przed Mszą św. możemy składać kartki z wypisanymi intencjami, które będziemy polecać Panu Bogu za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
 3. Spotkania kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami w tym tygodniu:
  w czwartek o godz. 18.30 w kancelarii parafialnej – klasy VIII Szkoły Podstawowej, a w piątek o godz. 18.30 w kancelarii parafialnej – klasa III Gimnazjum.
 4. W sobotę o godz. 6.45 z parkingu przy naszym kościele, wyruszy pielgrzymka autokarowa do Lichenia. Osoby zapisane na wyjazd bardzo prosimy o punktualność.
 5. Za tydzień przeżywać będziemy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. W związku z tym, przed ołtarzem będziemy mogli złożyć tekturowe skarbonki rozprowadzane na początku Wielkiego Postu przez Caritas, do których w Wielkim Poście składaliśmy dobrowolne ofiary, a teraz złożymy jako naszą Jałmużnę Postną. O godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Po Mszach św. natomiast, nasz Parafialny Zespół Caritas będzie rozprowadzał ciastka-kremówki, z których dochód przeznaczony zostanie na działalność charytatywną.
 6. Parafia pw. Miłosierdzia Bożego przy ul. Bajana we Wrocławiu, zaprasza w piątek na godz. 19.00 wszystkich chętnych na oratorium o Bożym Miłosierdziu w wykonaniu m.in. zespołu „Lumen”. Wstęp wolny.
 7. W dniach 23– 31.07. 2019r. organizujemy wyjazd połączony z wypoczynkiem do Medziugorie. Bliższe informacje u ks. proboszcza po Mszy św. w zakrystii.
  Natomiast w dniach 9– 23.02. 2020r. planujemy pielgrzymkę do Guadalupe w Meksyku. Bliższe informacje również u ks. proboszcza.
 8. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej jak „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Prasa dostępna jest w zakrystii.
 9. W tym tygodniu do wieczności odeszła:
  śp. Krystyna Dołowacka.

Komentarze są wyłączone.