Wakacje z Bogiem

We współpracy ze Zgromadzeniem św. Elżbiety,
Parafia św. Jadwigi Śl. organizuje letni wypoczynek dla dzieci.

iwkowa_wakacje_z_bogiem

Miejsce wypoczynku: IWKOWA woj. Małopolskie (przy trasie z Bochni do Nowego Sącza).
Termin: 08.08.2016 r. do 21.08.2016 r.
Obiekt: Przystań św. Elżbiety.
Zakwaterowanie: Drewniane domki, wyposażone w piętrowe łóżka, szafy, stół, krzesła…
Higiena: Umywalnie, prysznice, toalety, pralnia w osobnej drewnianej obudowie.

Iwkowa położona jest w południowej części powiatu brzeskiego, na Pogórzu Wiśnickim. Leży w kotlinie wzdłuż rzek Bela i Białka. Od północnej strony nad Iwkową wznosi się Pasmo Szpilówki ze szczytami: Piekarska Góra (515 m), Szpilówka (512 m), Bukowiec (494 m), od wschodu Machulec (Mahulec) (480 m) i inne wzniesienia nad Jeziorem Czchowskim. Od zachodniej i południowej strony Iwkowa ograniczona jest wzniesieniami Rogozowej (536 m) i Sołtysich Gór (436 m). Od wschodu wieś graniczy z Tropiem, a od zachodu z Rajbrotem. 2 km od wsi położony jest zamek Tropszyn.

Atrakcje:

• do dyspozycji na miejscu plac zabaw, boisko, zajęcia w grupach,
  • wycieczki okolicznymi szlakami turystycznymi i edukacyjnymi,
  • wyjazd na basen kryty w Brzesku lub odkryty w Wiśniczu – Leksandrowej,
  • wycieczki: Lipnica Murowana, Bochnia, Zamek Tropsztyn (rejs promem po Dunajcu), Sanktuarium św. Świerada, Jezioro Czchowskie (opcjonalnie Zakopane, Zabawa, Kopalnia Soli w Bochni),
  • ogniska, dyskoteki na świeżym powietrzu i wiele innych.

Każdy z uczestników ma zagwarantowane wyżywienie, zakwaterowanie, opiekę wychowawcy, pielęgniarki, ubezpieczenie, przejazd i coś czego nie ma prawie nikt OPIEKĘ DUSZPASTERSKĄ.

KOSZT WYPOCZYNKU to 550 zł

Istnieje możliwość dofinansowania wyjazdu.
Więcej informacji bezpośrednio u ks. Grzegorza lub pod nr tel. 882454637
Zobacz nasz profil na Facebook’u

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA!