VII Niedziela zwykła – 20.02.2022

 1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  Wt. – Święto Katedry Świętego Piotra.
  Śr. – Św. Polikarpa – biskupa i męczennika.
 2. We wtorek 22 lutego po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do Św. Jana Pawła II. Przed Mszą św. możemy składać kartki z wypisanymi intencjami, które będziemy polecać Panu Bogu za wstawiennictwem świętego papieża.
 3. W czwartek 24 lutego po Mszy Św. wieczornej odbędzie się godzinna Adoracja Najświętszego Sakramentu w duchu Taizé. Chętnych zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 4. W najbliższą niedzielę 27 lutego będziemy gościli Ojca Marcina Dragana
  ze Zgromadzenia Misjonarzy Klaretynów, który od 1996 r. pełni posługę duszpasterską na Syberii. Podczas Mszy Św. Ojciec Marcin wygłosi Słowo Boże, a wychodząc z kościoła będziemy mogli na Jego ręce złożyć dar pieniężny, aby wesprzeć posługę Ojców Misjonarzy Klaretynów na Syberii.
 5. W poniedziałek 28 lutego Ks. Krzysztof zaprasza dzieci pierwszokomunijne na spotkanie formacyjne. Spotkanie dla dzieci ze szkoły podstawowej przy ul. Koszykarskiej odbędzie się o godz. 16.30, a dla dzieci ze szkoły podstawowej z ul. Ignuta po Mszy Św. wieczornej czyli ok. godz. 18.30.
 6. W związku z panującą pandemią COVID-19, prosimy o przestrzeganie
  w kościele zasad bezpieczeństwa jak zakrywanie ust i nosa oraz dezynfekowanie rąk.
 7. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej, która jest dostępna
  w zakrystii.
 8. W ostatnim czasie odeszli do wieczności:
  Śp. Zbigniew Koszewski,
  Śp. Irena Chodacka.

Komentarze są wyłączone.