VII Niedziela Wielkanocna – 29.05.2022

 1. Do wtorku włącznie mamy okazję uczestniczyć w nabożeństwach majowych, a od środy zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, które będziemy odprawiać w naszej parafii przez cały czerwiec o godz. 17.30.
 2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  Wt. – Nawiedzenie Najświętszej Maryi Panny.
  Śr. – Św. Justyna, męczennika.
  Pt – Świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy.
 3. W tym tygodniu przypada I. czwartek, I. piątek i I. sobota miesiąca. W te dni Adoracja Najświętszego Sakramentu od 7.30 do 8.30. Spowiedź w piątek
  od godz. 17.00 do 18.00.
 4. W środę 1 czerwca Rodzina Radia Maryja zaprasza na comiesięczne spotkanie formacyjne, które rozpocznie się Mszą Św. o godz. 8.30 ofiarowaną w intencji Ojca Św., Ojczyzny, kapłanów i Rodziny Radia Maryja. Po Mszy Św. spotkanie w salce.
 5. Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza w I. czwartek miesiąca na Adorację Najświętszego Sakramentu od 7.30 do 8.30 oraz na Mszę Św. o godz. 8.30., a następnie na spotkanie formacyjne w salce. Natomiast na Mszę Św. o godz. 18.00 zapraszamy Liturgiczną Służbę Ołtarza wraz z rodzicami, a po Mszy Św. spotkanie w salce.
 6. Za tydzień w niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Zesłania Ducha Św. Będzie to także I. niedziela miesiąca. Po Mszach Św. Adoracja Najświętszego Sakramentu, a po Mszy Św. o godz. 10.00 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
 7. Również w przyszłą niedzielę członkowie Liturgicznej Służby Ołtarza wraz z rodzicami będą rozprowadzać domowe wypieki. Uzyskany dochód zostanie przeznaczony na wakacyjny wyjazd ministrantów nad morze.
 8. Caritas Archidiecezji Wrocławskiej z dniem 1 czerwca otwiera Punkt Pomocy Uchodźcom z Ukrainy. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie parafialnej.
 9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest dostępna w zakrystii.
 10. W ostatnim czasie odeszli do wieczności:
  Śp. Czesław Jurdziak,
  Śp. Walerian Grzybowski,
  Śp. Stefania Wróbel,
  Śp. Amelia Franiuk – Gocławska.

Komentarze są wyłączone.