VII Niedziela Wielkanocna – 21.05.2023

1. Wczoraj dzieci klas III. naszej parafii przystąpiły po raz pierwszy do Komunii Świętej, a dzisiaj dzieci klas IV. przeżywają I. Rocznicę Komunii Świętej. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach, aby przez całe życie z wiarą
    i odwagą postępowały za Jezusem Chrystusem.
  2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
    Śr. – Najświętszą Maryję Pannę, Wspomożycielkę Wiernych.
    Pt. – Św. Filipa Neri, prezbitera.
  3. Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe, które odprawiamy codziennie o godz. 17.30. wraz z Nowenną przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  4. W poniedziałek po wieczornej Mszy Św. zapraszamy na nabożeństwo do Św. Jana Pawła II. Przed Mszą Św. możemy składać kartki z wypisanymi intencjami, które będziemy polecać Panu Bogu za wstawiennictwem Świętego Papieża.
  5. W środę po Mszy Św. wieczornej, w salce katechetycznej spotkanie Kręgu Biblijnego.
  6. W piątek 26 maja będziemy przeżywać Dzień Matki. Prośmy w naszych modlitwach, aby żyjącym mamom Pan Bóg błogosławił, a zmarłe przyjął do społeczności świętych.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest dostępna w zakrystii.