VI Niedziela Wielkanocna – 06.05.2018

1. Z racji I niedzieli miesiąca, Mszę św. kończymy dzisiaj Adoracją Najśw. Sakramentu.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiamy codziennie o godz. 17.30.
  3. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
    Wt. – św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polskim
    Sob. – św. Pankracego, męczennika.
  4. Od poniedziałku do środy przypadają Dni Modlitw o urodzaje i o błogosławieństwo dla pracy ludzkiej. W tych intencjach będziemy się modlić podczas nabożeństw majowych.
  5. W piątek rozpoczniemy Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Nowennę będziemy odprawiać podczas Nabożeństw Majowych.
  6. W przyszłą niedzielę 13 maja przeżywać będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. A po Mszy św. wieczornej rozpoczniemy tegoroczne nabożeństwa fatimskie, na które już dziś bardzo serdecznie zapraszamy.
  7. Wspólnota Krwi Chrystusa w dniu 20 – go maja, organizuje wyjazd na odpust do Sanktuarium Krwi Chrystusa w Częstochowie. Więcej informacji na plakacie w gablocie parafialnej i u p. Janiny Koper.
  8. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
    śp. Stanisława Klisiewicz,
    śp. Roman Gruszczyński.