VI Niedziela Wielkanocna – 01.05.2016

 1. Od dzisiaj rozpoczynamy Nabożeństwa Majowe, które odprawiać będziemy codziennie o 17.30.
 2. W tym tygodniu przeżywać będziemy:
  Pn – św. Atanazego,
  Wt – Uroczystość NMP Królowej Polski,
  Śr – św. Floriana,
  Pt – św. Apostołów Filipa i Jakuba.
 3. W Uroczystość NMP Królowej Polski Msze św. będą odprawiane w/g porządku niedzielnego. Prosimy, by na tę uroczystość udekorować nasze domy flagami narodowymi i maryjnymi. Oczywiście w tym dniu kancelaria parafialna będzie nieczynna.
 4. Rodzina Radia Maryja serdecznie zaprasza na comiesięczne spotkanie formacyjne, które rozpocznie się w środę Mszą św. o godz. 8.30 ofiarowaną w intencji Ojca św., Ojczyzny, Kapłanów i Rodziny Radia Maryja. Po Mszy św. spotkanie w salce parafialnej i możliwość zapisania się na wyjazd do Torunia w dniu 18 maja, na uroczystość poświęcenia nowej świątyni.
 5. Wspólnota Krwi Chrystusa, zaprasza w I – czwartek m-ca na Adorację Najśw. Sakramentu od 7.30-8.30 oraz Mszę św. o godz. 8.30. po Mszy św. spotkanie formacyjne w salce parafialnej.
 6. Rozpoczynamy bezpośrednie przygotowanie do I Komunii św. Pierwsza próba w czwartek o godz. 18.30 w kościele.
 7. Z racji I-go czwartku miesiąca, zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, wszystkich ministrantów, lektorów, kandydatów do Liturgicznej Służby Ołtarza oraz ich rodziny.
 8. W I piątek miesiąca, okazja do spowiedzi św. 8.00 – 8.30 i od 17.00 – 18.00.
 9. Dom Kultury PIAST serdecznie zaprasza na festyn z okazji 225. Rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja, który odbędzie się we wtorek 3 maja od godz. 16.00 na stadionie przy ul. Lotniczej 72.
 10. W sobotę kapłani odwiedzą z comiesięczną posługą chorych w domach.
 11. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
  śp. Helena Kapitan,
  śp. Bogumiła Słota.

Komentarze są wyłączone.