V Niedziela Wielkanocna – 24.04.2016

1. Zgodnie z prośbą Ojca św. Franciszka, wychodząc dzisiaj z kościoła, możemy ofiarami złożonymi do puszek wesprzeć mieszkańców Ukrainy.
  2. W tym tygodniu wspominamy:
    Pon – Św. Marka Ewangelistę,
    Pt – Św. Katarzynę Sieneńską.
  3. Spotkanie sztabu ŚDM w poniedziałek po mszy św. wieczornej w salce parafialnej.
  4. Ogłoszenia dotyczące I Komunii św.; odbiór strojów dla dzieci w czwartek od godz. 17.00 w salce parafialnej, a egzamin w piątek według harmonogramu w kancelarii parafialnej.
  5. W ramach Światowych Dni Młodzieży odbędzie się na Wrocławskim Stadionie Miejskim koncert pt. Singing Europe – najsłynniejsze piosenki z różnych krajów Europy. Koncert odbędzie się w sobotę 23 lipca, a zapisywać można się w zakrystii. Wstęp bezpłatny.
  6. Duszpasterstwo Pielgrzymkowe Diecezji Wrocławskiej zaprasza 1 – go maja na pielgrzymkowy szlak na górę Ślężę, gdzie na szczycie zostanie odprawiona Msza św. pod przewodnictwem nowego biskupa Ojca Jacka Kicińskiego. Szczegółowy plan pielgrzymki i dodatkowe informacje zamieszczone są na plakacie w gablotce parafialnej.
  7. Już dzisiaj informujemy, że 3 – go maja, w Uroczystość M.B. Królowej Polski Msze św. będą odprawiane tak jak w każdą niedzielę. Prosimy, by na tę uroczystość udekorować nasze domy flagami narodowymi i maryjnymi.
  8. Serdeczne Bóg Zapłać za imienne i anonimowe ofiary, składane na malowanie prezbiterium i wykonanie Ołtarza Miłosierdzia Bożego. Przedstawiciele Rady parafialnej informują, że do tej pory złożono na ten cel 3.487 zł. i 72 gr.
  9. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
    śp. Bożena Glazar,
    śp. Krystyna Saliwan,