V Niedziela zwykła – 10.02.2019

 1. Na prośbę Ks. Abpa Józefa Kupnego, dzisiaj po Mszach św. możemy złożyć ofiary do puszek na wsparcie klasztorów klauzurowych w naszej archidiecezji.
  Bóg zapłać również za ofiary złożone na tacę, które jak zawsze w II niedzielę miesiąca przeznaczamy na bieżące inwestycje w naszej parafii.
 2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  Pon. – NMP z Lourds.
  Czw. – św. Cyryla i Metodego, Patronów Europy i św. Walentego.
 3. W poniedziałek, we wspomnienie NMP z Lourds, przeżywać będziemy kolejny Światowy Dzień Chorego. W związku z tym, podczas Mszy św. o godz. 8.30, będziemy polecać Panu Bogu wszystkich chorych, cierpiących i udzielimy Sakramentu Namaszczenia Chorych. Bardzo więc prosimy o pomoc w dotarciu do kościoła osobom schorowanym i w podeszłym wieku, by mogli w tej wspólnej modlitwie uczestniczyć, a po Mszy św. będzie możliwość spotkania się w salce parafialnej przy kawie, herbacie i ciastku. Parafialnemu Zespołowi Caritas już dziś dziękujemy za przygotowanie tego spotkania.
 4. W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie wszystkich ministrantów, lektorów i ceremoniarzy. Bardzo prosimy o obecność.
 5. Zakończyliśmy już wizytę duszpasterską zwaną kolędą. Za wspólne chwile modlitwy i spotkań oraz za świadectwo wiary, wszystkim których odwiedziliśmy składamy serdeczne Bóg Zapłać ! W imieniu przełożonych i kleryków Seminarium Duchownego we Wrocławiu jak również Kurii Metropolitalnej Wrocławskiej, składamy podziękowanie za ofiary kolędowe, z których część została przeznaczona na działalność tychże instytucji. Do podziękowań dołączają się również ministranci, których trud i wysiłek został przez Was dostrzeżony i doceniony. Bóg Zapłać !
 6. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej jak „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Prasa dostępna jest w zakrystii.
 7. W tym tygodniu do wieczności odeszły:
  śp. Karolina Bieniaszewska,
  śp. Leokadia Falenta.

Komentarze są wyłączone.