IV Niedziela zwykła – 27.01.2019

1. Z racji I niedzieli miesiąca Mszę św. zakończymy dzisiaj Adoracją Najśw. Sakramentu.
  2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
    Wt. – św. Agatę, dziewicę i męczennicę,
    Śr. – św. Pawła Mikę i jego Towarzyszy, męczenników.
  3. Rodzina Radia Maryja serdecznie zaprasza na comiesięczne spotkanie formacyjne, które rozpocznie się w środę Mszą św. o godz. 8.30 ofiarowaną w intencji Ojca św., Ojczyzny, Kapłanów i Rodziny Radia Maryja. Po Mszy św. spotkanie w salce parafialnej.
  4. W tym tygodniu przypada I – czwartek miesiąca, jak zawsze więc Wspólnota Krwi Chrystusa, zaprasza na Adorację Najśw. Sakramentu od 7.30 do 8.30 oraz Mszę św.
    o godz. 8.30. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w salce.
  5. W tym tygodniu kończymy kolędę w naszej parafii. Bardzo dziękujemy tym wszystkim, z którymi dane nam było się spotkać: za wspólną modlitwę, życzliwość i ofiary składane przy tej okazji, które przeznaczone są na potrzeby Seminarium Duchownego, Kurii Wrocławskiej i naszej parafii. Naszym podziękowaniem będzie Msza św. za wszystkich parafian, których odwiedziliśmy. Msza św. będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 10.00.
    W tym tygodniu chcemy jeszcze odwiedzić mieszkańców:
    Poniedziałek 4.02. – ul. Kozanowska 83 – 93
    Wtorek 5.02. – ul. Kozanowska 95 – 101
    Środa 6.02. – ul. Kozanowska 103 – 109
    Czwartek 7.02. – ul. Kozanowska 111 – 117
    Jeśli do kogoś nie dotarliśmy z wizytą duszpasterską z jakichkolwiek powodów, a jest takie pragnienie, by się wspólnie pomodlić i pobłogosławić mieszkanie, to prosimy po Mszy św. o podejście do zakrystii.
  6. Na prośbę Ks. Abpa Józefa Kupnego, w przyszłą niedzielę po Mszach św. będziemy mogli złożyć ofiary do puszek na wsparcie klasztorów klauzurowych w naszej archidiecezji.
  7. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej jak „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Prasa dostępna jest w zakrystii.
  8. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
    śp. Władysław Guła,
    śp. Krystyna Żminkowska,