V Niedziela zwykła – 08.02.2015

 1. W tym tygodniu wspominamy:
  Wt – Św. Scholastyki.
  Śr – Najświętszej Maryi Panny z Lourdes.
  Sob – Świętych Cyryla i Metodego.
 2. W środę, podczas Mszy św. o godz. 8.30, za wstawiennictwem Matki Bożej z Lourdes, będziemy polecać Panu Bogu wszystkich chorych i cierpiących jak również udzielimy Sakramentu Namaszczenia Chorych. Bardzo więc prosimy o pomoc w dotarciu do kościoła osobom schorowanym i w podeszłym wieku, by mogli w tej wspólnej modlitwie uczestniczyć, a po Mszy św. będzie możliwość spotkania się w domu katechetycznym przy kawie, herbacie i cieście. Parafialnemu Zespołowi Caritas dziękujemy za przygotowanie tegoż poczęstunku.
 3. Rodzina Radia Maryja zaprasza na comiesięczne spotkanie, które odbędzie się również w najbliższą środę 11 lutego; – 8.30 – Msza św. w intencji Ojczyzny, Ojca św., Radia Maryja i dzieł przy nim powstałych
  – po Mszy św. spotkanie w salce parafialnej,
  Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków Radia Maryja.
 4. W imieniu klasztorów klauzurowych znajdujących się na terenie naszej archidiecezji, składamy serdeczne Bóg Zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na ich potrzeby. Na ten cel złożyliśmy 1.456,- zł.
 5. Wspólnoty modlitewne tworzone przez młodzież, zapraszają w najbliższą sobotę na „Spotkanie walentynkowe”. 16.30 – 18.00 na moście (z kłódkami) przy kościele N.M.P. na Piasku, spotkanie ewangelizacyjne, a o 18.00 przy ul. Katedralnej 4 rozmowa przy kawie.
 6. Osoby które zapisały się na pielgrzymkę do Włoch w dniach 30.04 – 9.05. 2015r. oraz wszystkich, którzy chcą uzyskać więcej informacji na temat wyjazdu, zapraszamy na Mszę św. 11 lutego o godz. 18.00, a po Mszy św. na spotkanie w salce obok zakrystii.
 7. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
  śp. Józef Matuszewski,
  śp. Wojciech Kałka.

Komentarze są wyłączone.