V Niedziela zwykła – 06.02.2022

 1. Z racji I. niedzieli miesiąca Mszę Św. dzisiaj zakończymy Adoracją Najświętszego Sakramentu.
 2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  Czw. –  Św. Scholastykę, dziewicę.
  Pt – Najświętszej Marii Panny z Lourdes.
 3. W piątek 11 lutego, we wspomnienie N.M.P. z Lourdes, pod hasłem „Bądźcie miłosierni, jak Ojciec wasz jest miłosierny”, będziemy przeżywać 30. Światowy Dzień Chorego. W związku z tym po Mszy Św. o godz. 8.30 chętnym udzielimy Sakramentu Namaszczenia Chorych. Przy tej okazji ponownie przypominamy, że z racji sytuacji epidemicznej kapłani nadal nie odwiedzają chorych w domach z comiesięczną posługą sakramentalną. Jeśli natomiast zachodzi taka potrzeba jak np. pogorszenie stanu zdrowia czy zagrożenie życia, to prosimy o wezwanie księdza do chorego.
 4. W związku z panującą pandemią COVID-19, prosimy o przestrzeganie w kościele zasad bezpieczeństwa jak zakrywanie ust i nosa oraz dezynfekowanie rąk.
 5. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej, która jest dostępna w zakrystii.
 6. W ostatnim czasie odeszli do wieczności:
  Śp. Tadeusz Tatarski,
  Śp. Zofia Górniaczyk,
  Śp. Barbara Jankowska,
  Śp. Cecylia Muszyńska,
  Śp. Wojciech Wojciechowski.

Komentarze są wyłączone.