Wprowadzenie relikwii św. Jana Pawła II do naszej parafii – zdjęcia

Od niedzieli 11 października br. w naszej świątyni parafialnej jest obecny fizycznie święty Jan Paweł II w znaku relikwii krwi. Można powtórzyć za ks. Marianem Biskupem – dyrektorem Wydziału Duszpasterskiego Kurii Wrocławskiej, który przewodniczył z tej okazji uroczystej Eucharystii, że od tego dnia mamy „Nowego Parafianina”, któremu możemy powierzać wszystkie sprawy, ufając w Jego wielkie orędownictwo przed Tronem Bożym. Święty Janie Pawle II wołamy: módl się za nami.

Przyjęcie relikwii krwi Św. Jana Pawła II Przyjęcie relikwii krwi Św. Jana Pawła II Przyjęcie relikwii krwi Św. Jana Pawła II Przyjęcie relikwii krwi Św. Jana Pawła II Przyjęcie relikwii krwi Św. Jana Pawła II Przyjęcie relikwii krwi Św. Jana Pawła II Przyjęcie relikwii krwi Św. Jana Pawła II Przyjęcie relikwii krwi Św. Jana Pawła II Przyjęcie relikwii krwi Św. Jana Pawła II Przyjęcie relikwii krwi Św. Jana Pawła II Przyjęcie relikwii krwi Św. Jana Pawła II Przyjęcie relikwii krwi Św. Jana Pawła II Przyjęcie relikwii krwi Św. Jana Pawła II Przyjęcie relikwii krwi Św. Jana Pawła II Przyjęcie relikwii krwi Św. Jana Pawła II Przyjęcie relikwii krwi Św. Jana Pawła II Przyjęcie relikwii krwi Św. Jana Pawła II Przyjęcie relikwii krwi Św. Jana Pawła II Przyjęcie relikwii krwi Św. Jana Pawła II Przyjęcie relikwii krwi Św. Jana Pawła II Przyjęcie relikwii krwi Św. Jana Pawła II Przyjęcie relikwii krwi Św. Jana Pawła II Przyjęcie relikwii krwi Św. Jana Pawła II Przyjęcie relikwii krwi Św. Jana Pawła II Przyjęcie relikwii krwi Św. Jana Pawła II Przyjęcie relikwii krwi Św. Jana Pawła II Przyjęcie relikwii krwi Św. Jana Pawła II Przyjęcie relikwii krwi Św. Jana Pawła II Przyjęcie relikwii krwi Św. Jana Pawła II Przyjęcie relikwii krwi Św. Jana Pawła II Przyjęcie relikwii krwi Św. Jana Pawła II Przyjęcie relikwii krwi Św. Jana Pawła II Przyjęcie relikwii krwi Św. Jana Pawła II Przyjęcie relikwii krwi Św. Jana Pawła II Przyjęcie relikwii krwi Św. Jana Pawła II Przyjęcie relikwii krwi Św. Jana Pawła II Przyjęcie relikwii krwi Św. Jana Pawła II Przyjęcie relikwii krwi Św. Jana Pawła II Przyjęcie relikwii krwi Św. Jana Pawła II Przyjęcie relikwii krwi Św. Jana Pawła II

Komentarze są wyłączone.