Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 27.03.2016

1. Jutro drugi dzień świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Msze święte będą odprawiane tak jak w każdą niedzielę. Naszą modlitwą i ofiarami składanymi w dniu jutrzejszym na tacę, wspieramy Wyższe Seminarium Duchowne i Papieski Fakultet Teologiczny we Wrocławiu.
  2. W nadchodzącym tygodniu, przeżywać będziemy I piątek i I sobotę miesiąca.
  3. Przyszła niedziela, to I niedziela miesiąca. Po każdej Mszy świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu a po Mszy świętej o godzinie 10:00 i 11:15 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
  4. Przypominamy, że przyszła niedziela, to również Niedzielę Miłosierdzia Bożego. W związku z tym, przed ołtarzem będziemy mogli złożyć skarbonki rozprowadzane przez Caritas, do których w Wielkim Poście składaliśmy dobrowolne ofiary, a teraz złożymy jako nasza Jałmużnę Postną.
  5. W ostatnim czasie odeszli do wieczności:
    śp. Teresa Kamionka,
    śp. Halina Oborzyńska,