Niedziela Zesłania Ducha św. – 15.05.2016

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe tak w niedziele jak i w dni powszednie na godz. 17.30.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę do puszek na pomoc mieszkańcom Ekwadoru. Złożyliśmy na ten cel 1816,25 zł. Bóg zapłać również za ofiary złożone dzisiaj na tacę, które przeznaczone są na organizację Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.
  3. Również dzisiaj, w ramach przygotowania do ŚDM we Wrocławiu, odbywa się przy naszym kościele, kiermasz ciast i wypieków, które można nabyć po Mszy św. u wolontariuszy ŚDM naszej parafii.
  4. W tym tygodniu wspominamy:
    Pn – Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła,
    Czw – Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  5. Próby dla dzieci, przygotowujących się do I Komunii św. w poniedziałek i czwartek o godz. 18.30, a Msza św. z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych w piątek o godz. 18.00.
  6. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10.00 będzie miała miejsce Uroczystość I Komunii św. Spowiedź św. dla dzieci i ich rodziców w sobotę o godz. 9.30.
  7. W czwartek 19 maja w naszym kościele, pod przewodnictwem Grupy Kresowej z parafii św. Jadwigi z Kozanowa, odbędzie się spotkanie, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.00, a po Mszy św. spotkanie miłośników i sympatyków Kresów Wschodnich.
  8. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
    śp. Jan Brąglewicz,
    śp. Julia Rogala.