Niedziela Trójcy Świętej – 22.05.2016

 1. W dniu dzisiejszym Nabożeństwo Majowe względu na dzieci I – Komunijne, wyjątkowo o godz. 17.00. W pozostałe dni zapraszamy na Nabożeństwa Majowe o godz. 17.30.
 2. W tym tygodniu wspominamy:
  Wt – Najświętszej Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych.
  Czw – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało.
 3. Jak już wcześniej informowaliśmy, procesja Bożego Ciała w tym roku, rozpocznie się Mszą św. o godz. 9.00 w kościele św. Jadwigi na Kozanowie, następnie przejdzie ulicami osiedla Kozanów i Pilczyce i zakończy się Mszą św. w naszym Kościele. Możemy zatem przyjść wcześniej na Mszę św. do naszego kościoła, a potem udać się na procesję i o godz. 9.00 na Mszę św. do kościoła św. Jadwigi, lub wziąć udział we Mszy św. po procesji. Bardzo proszę zabrać na procesję chorągwie i sztandary, niech nie zabraknie dziewczynek do sypania kwiatków i oczywiście udział niech wezmą wszyscy ministranci i lektorzy.
  Nasza parafia przygotowuje dwa ołtarze, jeden na wysokości ul. Kozanowskiej 93, a drugi przy ul. Dokerskiej nr-y 30-32. Bardzo proszę, by osoby mieszkające w pobliżu umiejscowienia ołtarzy, czynnie zaangażowali się w ich wykonanie.
  W Boże Ciało w naszym kościele, Msze św. będą odprawione o godz. 7.00, 8.30, ok. 12.00 – bezpośrednio po zakończonej procesji i o godz. 18.00. Osoby, które zamówiły Mszę św. na Boże Ciało na godz. 10.00 w I r. urodzin Krzysia, prosimy o zgłoszenie się po Mszy św. w zakrystii.
 4. W przyszłą niedzielę podczas Mszy Św. o godz. 12.30 będziemy dziękować Panu Bogu za 25 lat posługi kapłańskiej ks. Jana Putyry i prosić o potrzebne łaski i Boże Błogosławieństwo na kolejne lata.
 5. W środę o godz. 17.00 spotkanie dla wszystkich ministrantów.
 6. W środę o godz. 18.45 w kościele spotkanie kandydatów do bierzmowania. Bardzo prosimy o obecność.
 7. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
  śp. Zyta Bronder,
  śp. Henryka Żmuda.

Komentarze są wyłączone.