Niedziela Świętej Rodziny – 28.12.2014

 1. W środę, we wspomnienie św. Sylwestra, Mszą św. o godz. 18.30 i nabożeństwem przed wystawionym Najśw. Sakramentem, zakończymy Rok Pański 2014. Zapraszamy do wspólnego dziękczynienia Panu Bogu za miniony rok.
 2. Przypominamy, że od 1 stycznia Msze św. w naszej parafii odprawiać będziemy według nowego porządku:
  Niedziela; 7.00; 8.30; 10.00; 11.15; 12.30; i 18.00.
  Dni powszednie; 7.00; 8.30; i 18.00.
  Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w środę o 18.00 i bezpośrednio po nowennie, Msza św. zbiorowa za polecane osoby żyjące.
  Nowenna do Bożego Miłosierdzia w piątek o 18.00 i bezpośrednio po nowennie, Msza św. zbiorowa za polecane osoby zmarłe.
 3. W styczniu, kancelaria parafialna czynna będzie tylko w godzinach przedpołudniowych; w środę 9.00 – 9.30 oraz w sobotę 9.00 – 9.30. Oczywiście istnieje możliwość przyjścia do kancelarii także w innym terminie, jednakże po wcześniejszym uzgodnieniu.
 4. W Nowy Rok, nie będzie Mszy św. o godz. 7.00. Pozostałe Msze św. według już nowego, niedzielnego porządku. W tym dniu, przypada Uroczystość Bożej Rodzicielki. Obowiązuje nas udział we Mszy św. Dla naszej parafii jest to również szczególny dzień, gdyż przeżywać będziemy doroczną Uroczystość Odpustową. Zapraszamy zatem jak najliczniej, na sumę odpustową o godz. 12.30.
 5. W tym tygodniu przeżywać będziemy także I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca. Okazja do spowiedzi św. w dni powszednie 30 minut przed Mszą św.
 6. Przyszła niedziela, to I niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. Adoracja Najśw. Sakramentu, a po Mszy św. o godz. 10.00 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
 7. Kontynuujemy wizytę duszpasterską, którą dzień lub dwa dni wcześniej zapowiadają ministranci. W soboty i niedziele kolędę rozpoczynamy o godz. 14.00, a w pozostałe dni o godz. 16.00. Plan kolędy na najbliższy tydzień dostępny jest w gablocie parafialnej i na stronie internetowej naszej parafii.
 8. W tym tygodniu odszedł do wieczności śp. Jerzy Baran.

Komentarze są wyłączone.