Niedziela Chrztu Pańskiego – 09.01.2022

1. Bóg Zapłać za ofiary składane dzisiaj na tacę, które przeznaczamy na bieżące inwestycje w naszej parafii, a w tym okresie zimowym na opłacenie rachunków za zużycie energii elektrycznej i gazu.
  2. Kontynuujemy wizytę duszpasterską zwaną kolędą. Odwiedzamy tylko te rodziny, które do przesłały do nas indywidualne zgłoszenie. Kolęda rozpoczyna się o godz. 16.00, a plan odwiedzin na bieżący tydzień przedstawia się następująco:
    10.01 poniedziałek ul. Koszykarska
    ul. Szklarska
    ul. Tkacka
    ul. Rękodzielnicza
    11.01 wtorek ul. Bednarska
    ul. Maślicka
    ul. Notecka
    ul. Warciańska
    ul. Papiernicza
    ul. Mączna
    ul. Dworska
    12.01 środa ul. Paniowicka
    ul. Gosławicka
    i dodatkowo ul. Dokerska 21 i 25 oraz ul. Gwarecka 5

Rodziny, które nie odwiedzamy indywidualnie w ich domach, a chciałyby wspólnie pomodlić się i otrzymać błogosławieństwo, zaprosimy na Msze Św. zaplanowane na II. połowę stycznia 2022 r. Szczegółowy plan Mszy Św. kolędowych podamy w przyszłą niedzielę.

3. W związku z panującą pandemią COVID-19, prosimy o przestrzeganie w kościele zasad bezpieczeństwa jak zakrywanie ust i nosa oraz dezynfekowanie rąk.
  4. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej, która jest dostępna w zakrystii.
  5. W ostatnim czasie odeszli do wieczności:
    Śp. Barbara Kubik,
    Śp. Grzegorz Woś,