Niedziela Chrztu Pańskiego – 07.01.2024

 1. Dzisiaj, z racji I. niedzieli miesiąca, Mszę Św. zakończymy Adoracją Najświętszego Sakramentu.
 2. W tym tygodniu kończymy wizytę duszpasterską zwaną kolędą. Odwiedzamy te rodziny, które przesłały do nas indywidualne zgłoszenie. Od poniedziałku do piątku kolęda będzie rozpoczynać się o godz. 16.00, a w sobotę o godz. 11.00. Plan odwiedzin na bieżący tydzień jest następujący:
  08.01. poniedziałek ul. Kozanowska nr 97-117
  ul. Gwarecka nr 2-8 (parzyste)
  09.01. wtorek ul. Gwarecka nr 1-33 (nieparzyste)
  ul. Sielska
  10.01. środa ul. Ignuta
  ul. Rękodzielnicza
  ul. Papiernicza nr 2 i 4
  11.01. czwartek ul. Papiernicza nr 1-7 (nieparzyste)
  ul. Papiernicza nr 6
  ul. Bednarska
  ul. Warciańska
  ul. Notecka
  ul. Dworska
  12.01. piątek ul. Gosławicka
  ul. Paniowicka
  ul. Maślicka
  ul. Tkacka
  13.01. sobota ul. Murarska
  ul. Szklarska
  oraz zgłoszenia dodatkowe
 3. W czwartek odbędzie się przymiarka strojów komunijnych dla dzieci, które w tym roku przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej. Chłopców zapraszamy do salki o godz. 17.00, a dziewczynki o godz. 18.00.
 4. W sobotę Parafialny Zespół Caritas zaprasza na Mszę Św. o godz. 8.30 wszystkich ofiarodawców i dobrodziejów wspierających działalność naszego Parafialnego Zespołu Caritas. Po Mszy Św. zapraszamy na spotkanie w salce.
 5. W tym tygodniu nie będzie spotkania Kręgu Biblijnego.
 6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest dostępna w zakrystii.
 7. W ostatnim czasie odeszła do wieczności Śp. Bogumiła Senderek.

Komentarze są wyłączone.