Malowanie prezbiterium i budowa ołtarza – zdjęcia

Dzięki hojności Naszych Parafian w ostatnich dniach mogliśmy odmalować prezbiterium i wzbogacić naszą świątynię o nowy ołtarz ku czci Miłosierdzia Bożego, w którym zostały zainstalowane relikwie św. Faustyny – Apostołki Bożego Miłosierdzia i bł. ks. Michała Sopoćki – Jej spowiednika.

Malowanie prezbiterium i budowa ołtarza ołtarz z relikwiami św. Faustyny Kowalskiej i bł. ks. Michała Sopoćki. Malowanie prezbiterium i budowa ołtarza ołtarz z relikwiami św. Faustyny Kowalskiej i bł. ks. Michała Sopoćki. Malowanie prezbiterium i budowa ołtarza ołtarz z relikwiami św. Faustyny Kowalskiej i bł. ks. Michała Sopoćki. Malowanie prezbiterium i budowa ołtarza ołtarz z relikwiami św. Faustyny Kowalskiej i bł. ks. Michała Sopoćki. Malowanie prezbiterium i budowa ołtarza ołtarz z relikwiami św. Faustyny Kowalskiej i bł. ks. Michała Sopoćki. Malowanie prezbiterium i budowa ołtarza ołtarz z relikwiami św. Faustyny Kowalskiej i bł. ks. Michała Sopoćki. Malowanie prezbiterium i budowa ołtarza ołtarz z relikwiami św. Faustyny Kowalskiej i bł. ks. Michała Sopoćki. Malowanie prezbiterium i budowa ołtarza ołtarz z relikwiami św. Faustyny Kowalskiej i bł. ks. Michała Sopoćki. Malowanie prezbiterium i budowa ołtarza ołtarz z relikwiami św. Faustyny Kowalskiej i bł. ks. Michała Sopoćki. Malowanie prezbiterium i budowa ołtarza ołtarz z relikwiami św. Faustyny Kowalskiej i bł. ks. Michała Sopoćki. Malowanie prezbiterium i budowa ołtarza ołtarz z relikwiami św. Faustyny Kowalskiej i bł. ks. Michała Sopoćki. Malowanie prezbiterium i budowa ołtarza ołtarz z relikwiami św. Faustyny Kowalskiej i bł. ks. Michała Sopoćki. Malowanie prezbiterium i budowa ołtarza ołtarz z relikwiami św. Faustyny Kowalskiej i bł. ks. Michała Sopoćki. Malowanie prezbiterium i budowa ołtarza ołtarz z relikwiami św. Faustyny Kowalskiej i bł. ks. Michała Sopoćki. Malowanie prezbiterium i budowa ołtarza ołtarz z relikwiami św. Faustyny Kowalskiej i bł. ks. Michała Sopoćki. Malowanie prezbiterium i budowa ołtarza ołtarz z relikwiami św. Faustyny Kowalskiej i bł. ks. Michała Sopoćki. Malowanie prezbiterium i budowa ołtarza ołtarz z relikwiami św. Faustyny Kowalskiej i bł. ks. Michała Sopoćki. Malowanie prezbiterium i budowa ołtarza ołtarz z relikwiami św. Faustyny Kowalskiej i bł. ks. Michała Sopoćki.

Komentarze są wyłączone.