IV Niedziela Wielkiego Postu – 06.03.2016

 1. Od dzisiaj przez kolejne dni Wielkiego Postu, Parafialny Zespół Caritas, rozprowadzać będzie stroiki, kartki świąteczne oraz paschaliki. Paschaliki małe kosztują 3,- zł. a duże 14,- zł.
 2. Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o 17.00, a na Drogę Krzyżową w piątek o 8.30; 17.30; i 19.00.
 3. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne, którym przewodniczyć będzie Ks. Jacek Włostowski, proboszcz parafii M.B. Królowej Polski w Brzegu Dolnym. Plan rekolekcji dostępny jest w gablocie parafialnej jak również na stronie internetowej naszej parafii.
 4. Diecezjalne Duszpasterstwo Osób Niepełnosprawnych, Klub Kibiców Niepełnosprawnych i pełnomocnik marszałka ds. osób niepełnosprawnych, zapraszają w najbliższy piątek – 11 marca, na godz. 17.00 do Katedry Wrocławskiej, gdzie osoby niepełnosprawne i ich opiekunowie, będą mogli wziąć udział w Nabożeństwie Drogi Krzyżowej, pod przewodnictwem Ks. Abp-a Józefa Kupnego.
 5. Prosimy o zgłaszanie w zakrystii osoby starsze, schorowane, które nie są w stanie o własnych siłach przybyć do kościoła, a które chciałyby przed świętami się wyspowiadać i przyjąć Komunię św. Osoby te odwiedzimy w Wielkim Tygodniu, a dokładny termin podamy w późniejszym czasie. Nie dotyczy to osób, które systematycznie co miesiąc korzystają z posługi kapłańskiej.
 6. Duszpasterstwo Akademickie „Dominik”, zaprasza z 11na 12 marca do udziału w ekstremalnej Drodze Krzyżowej na Ślężę, natomiast Ruch Młodzieży Salwatoriańskiej , zaprasza na Ekstremalną Drogę Krzyżową z 19 na 20 marca do Trzebnicy. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronach internetowych.
 7. Katolickie Liceum Ogólnokształcące i Publiczne Gimnazjum Katolickie im. N.M.P. Pośredniczki Łask, przy ul. Szkockiej 64 na Muchoborze Małym, ogłasza nabór uczniów do klas pierwszych na rok szkolny 2016/2017. Szczegółowe informacje dostępne są w gablocie parafialnej.
 8. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
  śp. Helena Dudka,
  śp. Jerzy Pyter.

Komentarze są wyłączone.